Ojciec uczestniczki Top Model, chciał ją sprzedać obcemu mężczyźnie. Kilkanaście lat wcześniej porwał jej siostrę. Modelka opowiedziała swoją dramatyczną historię w ostatnim odcinku. Dziś nie ma kontaktu z mężczyzną i nie chce tego zmieniać.

Jedna z gwiazd Top Model, Klaudia El Dursi w ostatnim odcinku zdobyła się na szczere wyznanie. Opowiedziała pozostałym uczestnikom o swoich skomplikowanych relacjach z ojcem. Gdy miała nadzieję, że mężczyzna chce naprawić swoje błędy, on zjawił się w jej życiu, aby ją sprzedać.

Ojciec Klaudii El Dursi

Podczas ostatniego odcinka Top Model nie brakowało emocji. Najpierw miejsce Nikoli zajęła Kinga Dębska, która brała udział w programie na etapie bootcamp, ale nie dostała się do finału. Dziewczyna nie przekonała jednak do siebie jurorów i źle wypadła podczas zadań. Kolejny raz musiała pożegnać się z programem. Razem z nią show TVN opuścił Rafał Torkowski. W trakcie programu swoją historię opowiedziała Klaudia El Dursi.

ojciec
instagram.com/klaudia_el_dursi

– Jak mama była ze mną w ciąży, to mój tata porwał moją siostrę. Udało się ją sprowadzić, ale ciężko było. Później nagle się zjawił w moim życiu, jak byłam w liceum. Oświadczył, że w Libii ma dla nas mężów. Chciał nas normalnie sprzedać i to był mój ostatni kontakt z nim — mówiła w Top Model.

Ojciec Klaudii El Dursi pochodzi z Libanu. Po porwaniu jej siostry mama wyjechała szukać dziecka i w końcu przywiozła dziewczynę do Polski. Od czasu, gdy mężczyzna ponownie pojawił się, aby wywieźć obie córki, nie widują się z nim.

Kim jest Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi jest modelką, która po raz pierwszy w historii Top Model otrzymała złoty bilet. Dzięki temu nie musiała brać udziału w obozie i od razu trafiła do domu modelek. Klaudia ma już jednak za sobą pierwsze kroki w show-biznesie. 30-latka z Bydgoszczy pozowała do zagranicznych wydań Playboya i wzięła udział w kilku produkcjach telewizyjnych takich jak Brzydula czy Prosto w serce.

ojciec
instagram.com/klaudia_el_dursi

Czy Klaudia El Dursi ma dzieci? Klaudia El Dursi ma dwóch synów: 10-letniego Dawida i 5-letniego Jasia. W programie przyznała, że ze względu na dzieci przerwała karierę modelki w młodym wieku. Obecnie prowadzi własną pracownię krawiecką i zajmuje się szyciem sukienek za zamówienie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź 
  2. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  3. Dziecięca aktorka Disneya dostała nagrodę za… swój pierwszy film dla dorosłych. Fani są zniesmaczeni
  4. Nie odwzajemnił miłości syna arabskiego szejka. Trafił za to do więzienia, gdzie był bity i gwałcony
  5. Teściowa nie ufała swojemu zięciowi, więc zainstalowała ukrytą kamerę. Zobaczyła, co robi z 15-letnią dziewczyną
  6. Bogacz ożenił się z 8-latką. Dziewczynka nie przeżyła nocy poślubnej
  7. Jego żona każdego wieczoru mówiła mu, że jest zmęczona. Mąż zamontował ukrytą kamerę i poznał brutalną prawdę
Poprzedni artykułKrólik w klatce został wyrzucony na śmietnik we Wrocławiu. Okrucieństwo ludzkie nie zna granic
Następny artykułSpojrzał na swoją córeczkę i musiał odwrócić wzrok. Zaczął płakać
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.