Ojciec umierał w szpitalu. Gdy córka przyszła spędzić z nim ostatnie chwile, dostrzegła w jego twarzy coś niepojącego. Zaraz po tym, kobieta zobaczyła przed salą tajemniczą postać. Dobrze wiedziała, kim była. 
 
Paranormalne zjawiska i historie mrożące krew w żyłach to nie tylko historie przedstawiane w horrorach i powieściach grozy. Choć świat pełen jest niedowiarków, kobieta, której ojciec umierał w jednej ze szpitalnych sal, doświadczyła tego na własnej skórze. Tajemnicza postać ujawniła się nie tylko jej. 
 
 
Umierający ojciec 
 
Umierający ojciec, przebył długą i ciężką chorobę jelita grubego. Kiedy lekarze nie mogli zrobić już nic więcej, rodzina mężczyzny wiedziała, że musi przygotować się na najgorsze. Córka, która postanowiła towarzyszyć mu w ostatnich chwilach jego życia, nie sądziła, że jej oczom ukaże się coś takiego. 
 
[
 
Kobieta, która siedziała przy szpitalnym łóżku umiejącego mężczyzny, widziała, że ojciec co chwila spogląda w kierunku drzwi. W jego oczach malowało się przerażenie, lecz ukochany tata miał zbyt mało sił, by wyznać, co budzi w nim tak paraliżujący lęk. Choć z początku sądziła, że może być to skutek działania leków, prawda okazała się zupełnie inna. 
Tajemnicza postać 
 
Tajemnicza postać pokazała się, kiedy córka wracała do szpitalnej sali z toalety. Idąc wąskim korytarzem, dostrzegła przed drzwiami pokoju jej ojca niewyraźny, ciemny kształt. Nie zwlekając, szybko wyciągnęła telefon i wykonała serię zdjęć, które ujawnił portal littlething.com
 
Kobieta postanowiła podzielić się niepokojącą fotografią ze swoim bratem. Mężczyzna w tajemniczej postaci dostrzegł wizerunek kostuchy. Czy po umierającego mężczyznę przyszła śmierć? Córka miała wątpliwości, a im dłużej przyglądała się zdjęciu, tym jej oczom ukazywało się więcej szczegółów. Kobieta stwierdziła, że cień przypomina jej postać czytającą książkę i jest nią modlący się mnich, dzięki któremu ojciec ma trafić w lepsze miejsce. 
 
Jaką tajemnicę w rzeczywistości skrywa zdjęcie? Czy kobieta była świadkiem paranormalnego zjawiska?  
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
ojciec
Screenshot littlethings.com

Portal Littlething.com opublikował zdjęcia wykonane przez kobietę. Według niej fotografie uchwyciły paranormalne zjawisko.

ojciec
Screenshot littlethings.com

Kiedy jej ojciec umierał w szpitalu, kobieta dostrzegła w jego sali tajemniczą postać.

ojciec
Screenshot littlethings.com

Córka umierającego mężczyzny uważa, że cień przestawia mnicha. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolejne malutkie dziecko ma koronawirusa. Bardzo smutne informacje z polskiego miasta
  2. Gwiazda TVN urodziła. Opowiedziała, jak wyglądał poród w czasie koronawirusa
  3. Ważne zmiany w organizacji pogrzebów. Wirus sprawił, że Polaków czekają ogromne utrudnienia
źródło: popularne.pl
Poprzedni artykułMasz na ciele jeden szczegół? Kobiety, które go posiadają są marzeniem mężczyzn, szczęściaro
Następny artykułZwierzę z Rowu Mariańskiego. Naukowcy dokonali paraliżującego odkrycia
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.