Ojciec, którego zaniepokoiły dziwne dźwięki z sypialni dziecka, natychmiast ruszył sprawdzić, co dzieje się z maluchem. Gdy wszedł do środka, a jego oczom ukazała się cała prawda, był roztrzęsiony. Nigdy nie widział czegoś podobnego.

Każdy ojciec wie, że przy małym dziecku czujność to podstawa. Gdy pewien mężczyzna usłyszał przeraźliwe krzyki dobiegające z sypialni, w której znajdował się kilkuletni chłopiec, natychmiast poszedł sprawdzić, czy z maluchem nie dzieje się nic złego. To, co zobaczył, sprawiło, że nie był w stanie zrobić nic innego, jak tylko nagrać całą sytuację.

Ojciec usłyszał niepokojące dźwięki z sypialni

Chłopiec, którego tata zostawił w sypialni, miał spokojnie leżeć w łóżku. Gdy mężczyzna opuszczał pomieszczenie, był spokojny i nie spodziewał się, że wkrótce usłyszy krzyki, piski… i śmiech.

– Byłem akurat zajęty, ale nagle usłyszałem ten hałas, który dochodził z sypialni. To był śmiech połączony z wyciem. Natychmiast wstałem, aby zobaczyć, co się dzieje — mężczyzna pisał na Twitterze.

Po zajrzeniu do sypialni mężczyzna ujrzał najsłodszą scenę, jaką kiedykolwiek widział. Chłopiec nie zauważył obecności taty, któremu udało się wszystko nagrać. Okazało się, że kilkulatek uczył młodego psa… jak wyć! Obaj wyglądali niezwykle uroczo, a chłopiec był przeszczęśliwy, że może nauczyć czegoś swojego pupila! Dumny tata umieścił nagranie w sieci, a internauci byli zachwyceni relacją chłopca z psem. Film został obejrzany już 20 milionów razy!

ojciec
twitter.com/_breezzz

Dlaczego warto mieć zwierzęta?

Warto mieć zwierzęta, bo każdy domowy pupil sprawia, że dzieci lepiej się rozwijają. Przebywając ze zwierzakami, maluchy uczą się opiekuńczości i empatii, a ponadto mają świetnych kompanów do zabaw. Co więcej, badania wykazują, że spędzanie czasu z pupilami zmniejsza stres oraz obniża ciśnienie krwi.

ojciec
twitter.com/_breezzz

Chłopiec, który uczył psa, jak wyć, był niezwykle szczęśliwy i śmiał się jak nigdy. Poza oczywistą radością ze wspólnej zabawy, dzieci, które mają zwierzęta, czują się też bardziej bezpieczne. Zdaniem naukowców ludzie, które mają zwierzęta, są bardziej otwarci na kontakty społeczne. Należy jednak pamiętać, że posiadanie pupila wiąże się z wieloma obowiązkami. Osoby, które od najmłodszych lat musiały wykonywać proste czynności związane z opieką nad zwierzętami, są bardziej odpowiedzialne w dorosłym życiu.

ZOBACZ FILM:


 ZOBACZ TEŻ:

  1. Niesamowity pies. Potrafi wyczuć i znaleźć pieniądze niemal wszędzie
  2. Suczka została uwięziona w studni.”Wszystko wskazuje na to, że zrobił to człowiek”
  3. Adoptowany pies bez przerwy szczekał na drzwi. Właścicielka w ostatniej chwili odkryła przyczynę
  4. Kot z zespołem Downa. Jego wygląd i zachowanie jest niemożliwe
  5. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko
  6. Kot śpi z Tobą w łóżku? Mamy dla Ciebie ważną informację

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułEdyta Górniak załatwiła pracę Cleo w „The Voice Kids”? „Nigdy mi nie podziękowała”
Następny artykułPierwsze publiczne wystąpienie Agnieszki Woźniak-Starak od śmierci męża. Chce oddać mu hołd
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.