Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ojciec uwielbianej aktorki został zamordowany przez jej matkę. Kobieta zabiła go na oczach córki
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 19.12.2019 12:59

Ojciec uwielbianej aktorki został zamordowany przez jej matkę. Kobieta zabiła go na oczach córki

ojciec
instagram.com/charlizeafrica/

Ojciec uwielbianej i rozpoznawanej na całym świecie aktorki został zamordowany przez jej matkę. Dramat rodzinny wydarzył się na oczach nastoletniej wówczas dziewczyny. Pomimo traumatycznych wspomnień, na ten moment otwarcie mówi o swojej przeszłości. Ostatni wywiad, który udzieliła wywołał masę emocji i łez wzruszenia wśród fanów aktorki.

Aktorka w jednym z wywiadów cofnęła się pamięcią do dramatycznych wydarzeń, których w przeszłości doświadczyła na własnej skórze. Jako 15-letnia dziewczynka widziała, jak matka zabija jej ojca uzależnionego od alkoholu. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo przyszłej aktorce.

Ojciec został zamordowany przez matkę

Charlize Theron od ponad 20 lat należy do ścisłej czołówki gwiazd Hollywood. Pomimo to kobieta stroni od sesji w blasku fleszy czy regularnych wizyt na salonach. Aktorka rzadko publikuje zdjęcia dotyczące życia prywatnego, przez co stała się pożywką dla portali plotkarskich. Mimo to chroni je jak może i grubą kreską oddziela pracę od najbliższych i rodziny.

Ostatnio aktorka zagrała jedną z głównych ról w filmie Gorący temat. Obok Nicole Kidman oraz Margot Robbie wcieliła się w rolę dziennikarkę Fox News ściśle powiązana ze skandalem Rogera Aliesa. W związku z promocją filmu kobieta udzieliła wywiadu dla amerykańskiej radiostacji NPR. Co ciekawe, opowiada w nim nie tylko o filmie, ale również dramatycznej przeszłości, której doświadczyła.

Słowa aktorki łapią za serce

Charlize Theron w wywiadzie dla NPR wspomina, że matka zabiła jej ojca, kiedy ta miała zaledwie 15 lat. Mężczyzna groził, że ich zabije, kobieta zrobiła wszystko, by je chronić.

– Byłyśmy w sypialni, przylegając do drzwi, które on próbował wyważyć. Ojciec napierał. Strzelił trzy razy. Cud, że żadna z kul nas nie dosięgnęła – wspomina kobieta.

Agresywne zachowanie ojca skłoniło kobietę do strzału. Jej działanie uznane zostało za samoobronę, w związku z czym zarzuty nie były postawione.

– Byliśmy toksyczni. W jakiś sposób zostaliśmy naznaczeni. Oczywiście, wolałabym, żeby tamta noc nigdy się nie wydarzyła. Ale takie rzeczy dzieją się, kiedy nie rozumiesz źródła tego typu problemów – dodała Charlize Theron.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec

Ojciec aktorki został zamordowany przez jej matkę.

ojciec

Charlize prawdę wyjawiła w jednym z wywiadów.

ojciec

Aktorka nie wstydzi się mówić o dramatycznej przeszłości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W telewizji pokochały go miliony, nie żyje kultowy aktor. Pokonał go nowotwór
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Kim jest pierwsza żona Radosława Majdana? Przed Dodą był związany z piękną blondynką
  4. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z ”M jak miłość”. „To mi się nie podoba, ale co zrobić”
  5. Dominika Gwit tańczy z Krzysztofem Ibiszem. Będzie nowa para w ”Tańcu z Gwiazdami”?
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy