Ojciec Mai Ostaszewskiej jest poważnie chory, donosi tygodnik Świat i Ludzie. Aktorka bardzo się o niego martwi i pomimo dużej ilości pracy myślami jest przy ukochanym tacie. 75-latek nie był w stanie pojawić się na niezwykle ważnej dla niego premierze filmowej.

Maja Ostaszewska przechodzi bardzo trudne chwile. Jej ukochany ojciec podupadł na zdrowiu i nie jest w stanie być tak aktywny, jak jeszcze jakiś czas temu. Znany ze swojej pracowitości i zamiłowania do sztuki pomagał twórcom filmu o znanym muzyku. Niestety, z powodu choroby nie mógł go obejrzeć.

Ojciec Mai Ostaszewskiej jest chory

Nie wiadomo, co dokładnie dolega Jackowi Ostaszewskiemu, jednak z informacji pojawiających się w mediach wynika, że jego stan jest poważny. Aktorka drży o jego zdrowie. Nigdy nie ukrywała, że tata jest jej bardzo bliski i miał ogromny wpływ na to, jakim jest człowiekiem.

– Rodzice, co mnie wzrusza, poza tygodniowymi kursami związanymi z praktyką buddyjską, nigdy nie wyjechali bez nas na wakacje. Każdą wolną chwilę spędzali z nami, wszystko było podporządkowane naszym potrzebom. Zajmowali się nami niesamowicie, bawili się z nami – mówiła Gali.

ojciec
fot. instagram.com @ostaszewskamaja_official

Jeszcze niedawno mężczyzna pracował z ekipą filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza. Dobrze znał głównego bohatera, a jego wiedza okazała się bezcenna przy pisaniu scenariusza. Niestety, nie mógł pojawić się na oficjalnej premierze w Gdyni. 

Kim jest Jacek Ostaszewski?

Jacek Ostaszewski jest znanym krakowskim kompozytorem i reżyserem filmowym, gra na kontrabasie i flecie.  Pochodzi z artystycznej rodziny, jego ojciec był rzeźbiarzem, profesorem Akademii Sztuk Pięknych, a mama była aktorką krakowskiego Teatru Rapsodycznego.

ojciec
instagram.com/ostaszewskamaja_official

Na początku lat 70. wraz z Markiem Jackowskim założył grupę Osjan, grającą muzykę improwizowaną, folk i world music. Pracował z największymi polskimi gwiazdami w tym z Markiem Grechutą czy Tomaszem Stańką. Jacek Ostaszewski tworzy muzykę teatralną, baletową i filmową oraz wykłada w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS wycofuje popularne ciastka z Biedronki. Zjedzenie grozi wymiotami
  2. Zamówiła pizzę przez telefon. Pięć minut później policja zapukała do jej drzwi
  3. Rodzice porzucili dwójkę dzieci w obozie bezdomnych. „Chcieli się ich pozbyć i odpocząć”
  4. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  5. Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami
  6. Matka wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Zgłosił się dużo starszy mężczyzna, wstrząsające nagranie
Poprzedni artykułStado krów otoczyło psa i powoli zbliżało się do czworonoga. Finał mógł być tylko jeden
Następny artykułGłuche od urodzenia niemowlę po raz pierwszy usłyszało głos swojej mamy. Nikt z obecnych nie mógł powstrzymać łez
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.