Ojciec podczas wakacyjnej podróży postanowił zrobić zdjęcie na łódce swojej ukochanej córeczce. To, co zobaczył później na fotografii, zwaliło go z nóg. Mężczyzna nie spodziewał się, że rodzinny wypad do Francji skończy się takimi wiadomościami. Jeden szczegół sprawił, że tata pobladł, natychmiast postanowił jednak działać. 

Ojciec tej dziewczynki posadził ją przy sterze, aby móc zrobić jej pamiątkową fotografię. Zdjęcie stało się natychmiast viralem w siedzi i zaraz po publikacji zobaczyło je prawie 10 tysięcy ludzi. Okazało się jednak, że to nie córeczka tak zafascynowała Internautów. Na zdjęciu dojrzeli coś jeszcze… 

Ojciec pobladł, gdy zobaczył zdjęcie

Katy i Bob od początku narodzin dziecka zmagali się z dużymi problemami, gdyż ich córeczka była wcześniakiem. Małżeństwo, choć początkowo rozważało rozstanie, postanowiło zawalczyć o swoje uczucie. Zadecydowali, że najlepszym rozwiązaniem będzie powrót do starych pasji, dzięki którym się w sobie zakochali. 

Gdy Lily podrosła, wybrali się na wakacje na wybrzeże Francji, gdzie wynajęli łódź, aby pożeglować, tak jak to kiedyś robili. Zdjęciami ze swojej podróży podzielili się w sieci. Internauci na fotografii szybko zwrócili uwagę na jeden szczegół. Kiedy ojciec dowiedział się co to, natychmiast postanowił działać.

  1. Smutne, jak wygląda grób uwielbianego polskiego aktora. Zniszczona mogiła i porozrzucane śmieci wywołują łzy
  2. Aneta robiła zakupy w Tesco, nagle zatrzymała się przy półce z mlekiem i zamarła. Od razu wyciągnęła telefon, mamy zdjęcie
  3. Nie żyje kolejna gwiazda TTV. Wiadomość przekazał Rinke Rooyens

Wieloryb na wybrzeżu Francji

Jednym z komentujących internautów był biegły biolog, który napisał, że na zdjęciu widoczny jest wieloryb. Okazuje się jednak, że coś złego musiało się wydarzyć, ponieważ zwierzę to występuję głównie na wodach oceanicznych, a nie płytkich wybrzeżach. 

Ojciec postanowił jak najszybciej to zgłosić. Straż przybrzeżna wezwała na pomoc marynarkę wojenną. Kiedy nurkowie zeszli pod wodę, okazało się, że wieloryb utknął w tonie plastiku i dlatego nie mógł się ruszyć. Akcja ratownicza trwała wiele godzin. Ta historia nauczyła mieszkańców miasta dbania o środowisko, które coraz bardziej cierpi przez człowieka – postanowiono przeprowadzić wielkoskalowe działania mające na celu oczyszczenie wód. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec
Fot. facebook.com

Kiedy ojciec dowiedział się, co jest na zdjęciu, pobladł.

ojciec
Fot. facebook.com

Rodzina postanowiła jak najszybciej działać i zgłosiła sprawę straży. 

ojciec
Fot. facebook.com

Wieloryb, którego uwieczniła fotografia, utknął w tonie plastiku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mateusz Morawiecki niespodziewanie zapytany o TVP. Padła zadziwiająca odpowiedź, zaatakował TVN
  2. Wystarczyło jedno zdjęcie, a polska wieś stała się znana na cały świat
  3. 4 znaki zodiaku, które są skazane na sukces. Ich przeznaczeniem jest bogactwo i luksus
  4. Kolejny kraj od 13 lipca otwiera granice. Nie dla Polaków, przykra informacje dotknęła wielu z nasN
  5. Novak Djokovic ma koronawirusa. Gwiazda światowego tenisa potwierdziła najgorsze informacje
  6. Jest potwierdzenie, policja ruszyła. Zaczęły się masowe kontrole, każdy narażony jest nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych kary

Źródło: happyread.net.pl

 

Poprzedni artykułBeagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
Następny artykułTVP właśnie podało ważną wiadomość. Chodzi o Łukasza Szumowskiego, Polacy czekali na jego deklaracje
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.