Ojciec Meghan Markle wyjawił zdjęcia i nagrania, których nikt wcześniej nie widział. Tym samym przerwał milczenie. Jak sam przyznaje, córka nie powinna mieć mu tego za złe. Materiały, które w ostatnim czasie obiegły media, są niezwykle prywatne. Filmiki z Meghan krążą po sieci.

Brytyjska rodzina królewska od dłuższego czasu jest na językach całego świata. Gdy Meghan i Harry postanowili odejść z rodziny królewskiej i zacząć nowe życie w Kanadzie, zupełnie zaskoczyli opinię publiczną, a spekulacje dotyczące ich dalszego życia, pojawiają się niemalże na każdym kroku. Na tym jednak ich problemy się nie kończą. Thomas Markle postanowił przerwać milczenie i wyjawić prywatne zdjęcia z czasów dziedzictwa księżnej.

Ojciec Meghan Markle wyjawił jej prywatne zdjęcia

75-latek udostępnił osobiste zdjęcia i nagrania z udziałem młodej księżnej. Film dokumentalny o życiu Thomasa Markle może sporo namieszać w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. W nagraniu dla kanału Channel 5 pochwalił się fotorelacjami z imprez rodzinnych, przedstawień szkolnych, a nawet konkursów tanecznych, w których Meghan brała udział. 

Księżna w dzieciństwie prężnie rozwijała swój talent aktorki oraz taneczny. Z kolei dumny z poczynań swojej ponadprzeciętnej córki tata, wszystko dokumentował. Do tej pory zdjęcia i nagrania z prywatnego archiwum obejrzało ponad milion osób. 

Księżna może mieć powody do złosci

Mężczyzna postanowił wytłumaczyć się ze swojego zachowania. Jak sam przyznaje, prawdopodobnie nigdy nie uda mu się odnowić kontaktu z córką, więc opublikowanie zdjęć nie może zaszkodzić ich relacji. Według niego wpływy, które otrzyma z udostępnionych materiałów, są formą rekompensaty.

Ojciec Meghan Markle w filmie dokumentalnym o samym sobie opowiedział również o swojej odrazie do rodziny królewskiej. Thomas nie ukrywa, że zazdrościł księciu Karolowi obecności na ślubie swojej córki. Widok jego córki w białej sukni wywołał u niego łzy. Przypomnijmy jeszcze, że księżna nie zaprosiła ojca na uroczystość zaślubin.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ojciec
screen z materiału Youtube

Ojciec Meghan Markle wyjawił jej nagrania i zdjęcia z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła?

Ojciec
screen z materiału Youtube

90-minutowe nagranie to film dokumentalny o jego życiu. 

Ojciec
instagram.com @meghanmarkle_official

Od dłuższego czasu brytyjska rodzina królewska jest na językach wszystkich. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie musisz kupować nowego. Prosty sposób na otwarcie „jednorazowego” młynka do pieprzu
  3. Uwielbiany aktor odchodzi z ”Pierwszej miłości”. Jego postać zginie w tragicznych okolicznościach
  4. Izabela Janachowska zdradziła, jak wyglądały jej zaręczyny. Związek z miliarderem od początku był szalony
  5. Dagmara Kaźmierska wyjawiła, jak zarabiała pierwsze pieniądze. Nikt nie podejrzewał, co robiła za granicą
  6. Przykro patrzeć na Dagmarę w żałobie. Nie żyje najważniejsza dla niej osoba

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułLatami starali się o dziecko. Kiedy poszli na USG, nawet lekarz był zdumiony
Następny artykułŻona Kamila Stocha robi oszałamiającą karierę. Piękna blondynka właśnie odniosła kolejny sukces
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.