Ojciec małej Madzi ukrywał wielką tajemnicą, która właśnie ujrzała światło dzienne. Nikt nie przypuszczał, że przez tyle czasu skrywał coś podobnego. Mężczyzna zaraz po wielkiej tragedii, która dotknęła jego rodzinę, uciekł z Polski i usunął się w cień. Niedawno jego sekret wyszedł na jaw. Od teraz jego nazwisko nie będzie wiązało się jedynie z wielkim dramatem. 

Jeszcze jakiś czas temu cała Polska żyła tragedią małej Madzi. Teraz kiedy minęły lata od dramatycznych wydarzeń, znów słyszmy o ojcu dziewczynki. Jednak tym razem chodzi o coś zupełnie innego, jego największy sekret wyszedł na jaw. 

Ojciec małej Madzi skrywał wielki sekret 

Ojciec Madzi do tej pory był kojarzony jedynie z tragedią, którą jeszcze jakiś czas temu żyła cała Polska. Obecnie jego życie wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej. Mężczyzna rozwiódł się ze swoją ówczesną żoną, Katarzyną Wiśniewską. Po wszystkim opuścił kraj i zaczął wszystko od nowa. 

Jak przekazuje portal pikio.pl, Bartek Wiśniewski wyjechał do Londynu, gdzie początkowo pracował jako kelner. Obecnie próbuje swoich sił w sporcie, a dokładnie w Ultra MMA. Nikt nie przypuszczał, że niezbyt postawny mężczyzna może osiągać podobne sukcesy. Według doniesień portalu Pikio ojciec małej Madzi podczas jednej ze swoich walk pokonał przeciwnika w zaledwie 5 minut. 

 1. Sąsiedzi Kaczyńskiego przerwali milczenie. Zdradzili tajemnice życia obok prezesa
 2. Wielki dramat Michała Szpaka. Stracił wszystko, fani są zdruzgotani
 3. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: „Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę”

Nikt nie przypuszczał, że ojciec Madzi skrywa tyle tajemnic 

Ojciec Madzi odkrył w sobie wielkiego sportowca. Jesteśmy pełni podziwu jego determinacji i woli działania. Po tak traumatycznych wydarzeniach bardzo często ciężko jest powrócić na dobre tory. W tym wypadku jednak Bartek Wiśniewski nie poddał się i postanowił zawalczyć o siebie. Co więcej, po latach wyszła na jaw jego największa tajemnica. Bowiem ojciec Madzi ma na swoim ciele tajemnicze tatuaże z motywem zwierzęcym, ale to nie wszystko.

Mężczyzna ma wytatuowany napis JHWH, czyli Jahwe. Nie jest to jedyny tatuaż o charakterze religijnym, jaki posiada. Bartek wytatuował sobie na nadgarstku również wizerunek Chrystusa, co dla wielu osób może być zaskoczeniem. 

Miejmy nadzieję, że ojciec małej Madzi już nigdy więcej nie będzie musiał przeżywać podobnego koszmaru. Życzymy mu wszystkiego, co najlepsze. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Ojciec
Screen TVN

Ojciec małej Madzi skrywał wielki sekret, to urodzony sportowiec. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetę
 2. Na zachodzie Europy szaleją pożary. Sytuacja jest dramatyczna
 3. 6-latek zaprosił na urodziny ponad 30 osób. Nikt nie przyszedł. Finału jednak nie dało się przewidzieć
 4. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
 5. Nie żyje gwiazda legendarnego serialu emitowanego na TVP. Polacy ją uwielbiali
 6. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski
 7. Obostrzenia wciąż obowiązują i grożą wysokimi karami. Wielu zapomniało, a surowy mandat czeka
 8. Posypały się gigantyczne mandaty. Służby ukarały Polaków za zachowanie podczas pandemii
 9. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z „Czterdziestolatka”

Źródło: pikio.pl 

 

 

Poprzedni artykuł25-latek świętował z przyjaciółmi, chwilę później już nie żył. Nieprawdopodobna śmierć na północy kraju
Następny artykułWielki dramat Michała Szpaka. Stracił wszystko, fani są zdruzgotani
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.