Ojciec tylko przez sekundę nie wiedział co zrobić, kiedy zobaczył wiadomości, jakie jego siedmioletnia córka wymieniała z koleżanką. Mężczyzna szybko otrząsnął się i powiadomił policję. Chce, żeby ta historia była przestrogą dla wszystkich rodziców, których dzieci swobodnie korzystają z telefonów i Internetu. To mogło skończyć się tragicznie. 

7-letnia dziewczynka podzieliła się z rodzicami swoimi wątpliwościami dotyczącymi jej znajomej poznanej w sieci. Jej ojciec zareagował natychmiastowo, na całe szczęście. Teraz najprawdopodobniej będzie dokładniej monitorował to, to jego dziecko robi w Internecie. Całe szczęście, dziewczynka wiedziała, w jaki sposób zachować się w takiej sytuacji.

Ojciec przeczytał jej wiadomości

Rodzice Madison pozwolili dziewczynce mieć na telefonie aplikacje Musical.ly (obecnie TikTok). To platforma, na której użytkownicy publikują krótkie filmy z podkładem muzycznym. Jest szczególnie popularna wśród młodszych użytkowników. Jej ojciec nie spodziewał się, że przez tę aplikację stanie się coś takiego.

ojciec
facebook.com/brad.frakes.16

Dziewczynka wiedziała, że musi powiadomić rodziców.

Madison została zaproszona do znajomych przez użytkownika używającego imienia Jessy, podającego się za 9-letnią dziewczynkę. Niestety, to nie była prawda. Całe szczęście Madison zrozumiała, w którym momencie ta sytuacja stała się niebezpieczna i powiedziała o niej dorosłym.

Uniknęli tragedii

„Jessy” wysyłał Madison szereg wiadomości, nalegając, by dziewczynka wysłała mu zdjęcie bez ubrań. Kiedy siedmiolatka zaoponowała i powiedziała, że mama jej nie pozwala, zaczął pisać, że nie musi nikomu o tym mówić i że będzie to ich sekret. Na całe szczęście, Madison wiedziała, co musi zrobić w takiej sytuacji. Następną wiadomość wysłał już jej ojciec.

— Jestem jej ojcem oraz funkcjonariuszem policji. Mamy Twój adres IP oraz lokalizację. Nie kontaktuj się więcej z nami — napisał mężczyzna. Rzeczywiście, udało się szybko zadziałać i pedofil został aresztowany. Całe szczęście, rodzice Madison dobrze ją wychowali. W czasach gdy coraz młodsze dzieci mają dostęp do Internetu, jest bardzo ważne, by wiedziały jak reagować w takich sytuacjach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec
facebook.com/brad.frakes.16

Na szczęście ojciec Madison zareagował w porę.

OJCIEC
Photo by Ott Maidre from Pexels

To przerażające, co mogło się stać. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka oferuje produkt, który może pomóc wielu Polakom. Niestety tylko przez kilka dni
  2. Dziecko zostało sprzedane za… sportowy samochód. Matka została oskarżona, poniesie konsekwencje
  3. Pan młody spoliczkował swoją 13-letnią żonę. Reakcja gości weselnych daje do myślenia
  4. 4 zachowania, które najczęściej są powodem rozstania. Nie chodzi o zdradę czy brak czułości
  5. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz
  6. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju

źródła: facebook.com/brad.frakes.16

Poprzedni artykułKrowy podeszły do czegoś ukrytego w trawie. Gdy się poruszyło, zareagowały w najzabawniejszy sposób
Następny artykułZdzisława Sośnicka dziś ma 74 lata i wciąż zachwyca urodą. Piosenkarka zdradziła, że jest zakochana
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego