Ojciec trojga dzieci został pożegnany przez swoje pociechy, które drżą o jego zdrowie i życie. Ich tato idzie walczyć z niewidzialnym wrogiem, jakim jest koronawirus. Zdjęcie udostępnione w internecie wzruszyło tysiące Polaków. 

Ojciec trojga dzieci wychodzi z domu, by pomagać w ratowaniu tysięcy ludzkich istnień. W dobie pandemii to zadanie jest jeszcze bardziej utrudnione. Zdjęcie dzieci żegnających swojego tatę wzbudziło wzruszenie wielu Polaków.

Ojciec idzie ratować ludzkie życie

Zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych, wyciska łzy. Podczas gdy w Polsce panuje zagrożenie epidemiologiczne i większość z nas siedzi w domu, jest mnóstwo ludzi, którzy muszą codziennie zostawić swoją rodzinę i iść do pracy. Zdjęcie, które wzruszyło internautów, przedstawia trójkę dzieci trzymającą się za ręce i patrzącą jak idzie do pracy ich tata – ratownik medyczny. Autorzy zdjęcia chcą zwrócić uwagę, jak wielkie emocje przeżywa codziennie rodzina wychodzącej do pracy służby medycznej.

Służba medyczna ma największą szansę zarażenia się groźnym wirusem i tym samym, zarażenia swojej rodziny. Styczność z masą chorych jest ryzykowna. Medycy starają się maksymalnie dbać o swoje bezpieczeństwo, ale co mają zrobić gdy nagle zabraknie maseczek czy rękawiczek jednorazowych? Nikt z nich nie może odmówić pomocy w ratowaniu ludzkiego życia. 

  1. Pilny alarm sanepidu do starszych ludzi. Przez popularny nawyk sprowadzają zagrożenie na siebie i innych
  2. Kilka tysięcy emerytów dostanie dodatkowe pieniądze. Nieoczekiwany efekt
  3. Był wysportowany, zdrowy, nigdy nie palił. Nie żyje bardzo młody mężczyzna, kilka dni wcześniej został ojcem

Każdego dnia rodziny trzęsą się ze strachu

Na zachorowanie narażona jest każda grupa osób, która podczas panującej pandemii musi pracować. Oprócz służby medycznej są to kierowcy, pracownicy sklepów, farmaceuci i wielu, wielu innych. Rodzina każdego z takich osób codziennie przeżywa prawdziwy lęk o zdrowie i życie takiej osoby. Zalecana kwarantanna ma swój powód. Chodzi o maksymalne spowolnienie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Z jaką myślą codziennie wychodzą z domu osoby muszące pracować podczas pandemii?

Zdjęcie rodziny ratownika zdobyło ogromną popularność. Polacy prawdziwie wzruszyli się ujęciem jeszcze jednego aspektu panującej kwarantanny. Wiele osób pod postem pozostawiło mnóstwo podziękowań i ciepłych słów wspierających wszystkich tych, którzy narażają swoje zdrowie i życie dla innych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec
facebook.com/ to nie z mojej karetki

Zdjęcie wzruszyło mnóstwo Polaków. Wiele osób było podzieliło się podobnymi lękami, gdy do pracy wychodzą ich bliscy. 

ojciec
WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News

Służba medyczna jest na pierwszej linii frontu. Dla ratowania naszego zdrowia i życia lekarze narażają swoje życie.

ojciec
fot. Unsplash/ @annaelise

Rodzina to dla wielu całe oparcie w tym trudnym czasie. Wychodząc do pracy, martwią się, czy się nie zarażą i nie przyniosą groźnego wirusa do domu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu
  3. Chleb z garnka jest mięciutki w środku i ma chrupiącą skórkę. Udaje się zawsze, a nie wymaga wiele pracy, mamy przepis
  4. Toksyczny związek. 6 oznak, że powinnaś go zostawić, bardzo trudno je dostrzec
  5. Każdy z nas codziennie naraża swój wzrok. Przez jeden błąd niszczymy swoje oczy
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

 

źródło: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułPilny alarm sanepidu do starszych ludzi. Przez popularny nawyk sprowadzają zagrożenie na siebie i innych
Następny artykułDo sieci wyciekło wideo z polskiej karetki. Jest porażające, wywołało skrajne emocje
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl