Ojciec zostawił dziecko w pociągu. Wszystko miało trwać jedynie chwilę, ponieważ mężczyzna chciał tylko zapalić papierosa. Kiedy zorientował się, że pociąg odjeżdża, natychmiast ruszył za nim. Nagranie jest przerażające.

Mężczyzna nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Ojciec wsiadł do pociągu, usadził swoje dziecko i wyszedł na peron zapalić. Chwilę później wydarzyło się coś, czego nie zapomni do końca życia.

Ojciec zostawił dziecko w pociągu

Sytuacja wydarzyła się w Cleveland w stanie Ohio. To właśnie tam pewien mężczyzna wszedł do wagonu po to, aby usadzić swoje dziecko na jednym z siedzeń, a następnie pójść zapalić. 

Całą sytuację zarejestrowała kamera, która zamontowana została w środku wagonu. Widać na niej dokładnie, że tata chłopca nie miał żadnych złych zamiarów. Kiedy znalazł się już na dworze i wyciągnął papierosa, postanowił podejść do innego pasażera, który stał przed pociągiem. Podczas rozmowy, panowie zauważyli, że pociąg zaczyna ruszać.

Mężczyzna zostawił swoje dziecko pod opieką nieznajomej osoby dorosłej. Kiedy ta zobaczyła, że pociąg odjeżdża, natychmiast dobiegła do drzwi, aby spróbować je otworzyć. Niestety, pojazd coraz bardziej nabierał tempa, aż zaczął odjeżdżać tacie dziecka sprzed nosa.

Co ojciec zrobił w takiej sytuacji?

Ojciec nie czekał długo z reakcją. Dzięki temu, że szybko zaalarmował o tym, co się wydarzyło, historia zakończyła się szczęśliwie. Maszynista, który został zaalarmowany przez interkom, od razu zrobił wszystko, by zatrzymać pociąg. Kiedy udało mu się to zrobić, od razu wycofał go na stację. 

Nagranie z tego wydarzenia od razu zostało udostępnione w internecie. Okazało się, że filmik wywołał wiele kontrowersji wśród internautów. Jedni uważają tę historię za niefortunny wypadek, który mógł wydarzyć się każdemu z nas. Inni zaś obwiniają za wszystko rodzica dziecka. Uważają, że ojciec nie powinien pozostawiać bez opieki rodziny swojego synka. Mimo że początkowo obwinili go za to, że nie zachował się odpowiedzialnie w stosunku do swojego dziecka, to po zapoznaniu się z dowodami, wycofali oskarżenia.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

 Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wyszedł na papierosa.

ojciec
fot. screen youtube.com,
News 5 Cleveland

Mężczyzna nie spodziewał się, że pociąg odjedzie bez niego.

ojciec
fot. screen youtube.com,
News 5 Cleveland

Bardzo długo biegł za nim, niestety bezskutecznie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia.Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  3. Nie żyje wybitna Polka. Była słynną tancerką, zachwycała cały świat
  4. Rzucił kochankę i wrócił do żony. 9 miesięcy później kobieta przysłała mu bardzo dziwną pocztówkę
  5. Nastolatka zginęła w wypadku samochodowym. Kilka minut wcześniej wysłała wiadomość powodującą ciarki na plecach
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułJak się ubierać po 45 roku życia? Świat mody stoi przed tobą otworem
Następny artykułKoala zatrzymał rowerzystkę, bo był spragniony. Wypił jej całą wodę [ZDJĘCIA]
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.