Ojciec miał dużą rodzinę: doczekali się z żoną aż piątki dzieci. Mężczyzna pracował na morzu, więc rzadko bywał w domu, mimo wszystko jednak nie podejrzewał swojej małżonki o zdradę. Wszystko zmieniło się po pewnej poważnej kłótni, po której kapitan zdecydował się zrobić test DNA, by przekonać się, czy wszystkie dzieci na pewno są jego. Wynik testu zszokował mężczyznę.

Kapitan statku nie bywał w rodzinnych stronach za często, praca na morzu jest wymagająca i wiąże się z pewnymi poświęceniami. Jednak kiedy już wracał, w domu czekała na niego żona i piątka dzieci. Niestety tak się złożyło, że mężczyzna nabrał podejrzeń, czy aby na pewno jest ojcem wszystkich dzieci.

Ojciec zrobił test DNA

Kiedy kapitan wypływał w morze, jego rodzina pozostawała w Omsku. Wracając, ojciec spędzał czas z żoną i piątką dzieci. Kiedy małżeństwo zaczęło przechodzić poważne problemy, mężczyzna nabrał pewnych podejrzeń. Wcześniej nie zastanawiał się, czy jego żona go zdradza, miał do niej zaufanie. Jednak zobaczył ich związek w zupełnie nowym świetle, co dało mu do myślenia. Zrozumiał, że kiedy pracował z dala od domu, jego żona miała wiele okazji, aby go zdradzić. Ojciec postanowił przekonać się, czy któreś z piątki dzieciaków nie jest jego. Zlecił w tym celu test DNA, mający potwierdzić bądź wykluczyć jego ojcostwo. Wynik był szokujący.

Kapitan dowiedział się, ile dzieci było jego

Wyniki testu DNA wykazały, że ojciec w rzeczywistości nie ma wcale dzieci. Żadne, spośród wychowywanych przez niego, nie było z nim spokrewnione. Mężczyzna tym samym potwierdził, że żona zdradzała go wielokrotnie. Kapitan postanowił, że nie będzie wychowywał cudzych dzieci i zrzekł się zupełnie ojcostwa, pozostawiając żonę i nie swoje potomstwo. Zdecydował się odciąć od rodziny, przestał utrzymywać kontakt z dziećmi. Jego decyzja była bardzo szokująca, jednak miał do niej pełne prawo.

ojciec
Obraz Robert Allmann z Pixabay

Kapitan statku dowiedział się, że żadne z piątki jego dzieci tak naprawdę nie było biologicznie jego.

ojciec
Obraz Ernesto Eslava z Pixabay

Ojciec zlecił badania DNA i dowiedział się, że wcale nie jest ojcem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Robert Burneika została tatą. „Moja hardcorowa córeczka”
  3. Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie. Luksusowe wnętrza wprawiają w osłupienie
  4. Nie żyje legendarny aktor. Rodzina podała smutne wieści, miał tylko 77 lat
  5. Mama znalazła w pokoju syna sekretne drzwi za szafą. Kiedy je otworzyła, trudno było jej uwierzyć w to, co widzi
  6. Marta Kaczyńska podnosi alarm. Zdrowie, a nawet życie, milionów Polaków jest zagrożone

Źródło: fakt.pl

Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.