Ojczym przez córkę swojej żony traktowany był niczym maszynka do robienia pieniędzy. Przez długie lata pozwalał wykorzystywać się swojej pasierbicy, ponieważ wierzył, że ta naprawdę go kocha, a tym sposobem wynagrodzi jej trudną przeszłość, której doświadczyła. W pewnym momencie zrobiła coś, czego ten nigdy nie mógłby się po niej spodziewać. Zemścił się w dniu jej ślubu.

Relacje z przybranymi dziećmi szczególnie na początku wspólnej drogi mogą przysparzać sporych problemów. Nowi partnerzy, którzy pojawiają się w ich życiu, często za wszelką cenę starają się zastępować pasierbom prawdziwych ojców lub matki. Są w stanie zrobić wszystko, by pociecha w pełni ich zaakceptowała. Takie zachowanie niekiedy może mieć naprawdę opłakane skutki. Przekonał się o tym mężczyzna, który swoim wyznaniem podzielił się w sieci.

Ojczym taktowany był jak bankomat

Tom przed laty poznał rozwódkę z dzieckiem. Niemalże natychmiast otoczył je ciepłem i opieką, której tak bardzo potrzebowały. Po 4 latach intensywnej znajomości para postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu.

Ojczym
Instagram.com @atijasandrej

Ojczym niemalże natychmiast znalazł wspólny język z pasierbicą. 

Jednak ich wspólne życie po ślubie uległo diametralnej zmianie. Ukochana mężczyzny stała się rozkapryszona i marudna. W wielu kwestiach najzwyczajniej w świecie nie potrafili się dogadać, a ich światopogląd zdecydowanie się różnił. Po 10 latach usilnych prób odbudowy relacji zdecydowali się na rozwód.

Tom nie chciał,aby jego pasierbica ucierpiała przez ich rozstanie. W związku z tym fundował jej wakacje, zabierał do drogich restauracji i ekskluzywnych butików. Obiecał też, że sfinansuje jej ślub. Postawił jej jednak pewien warunek. Zrobi, to jeśli ta zaprosi na przyjęcie 10 jego przyjaciół. Ta w mgnieniu oka na wszystko się zgodziła i podziękowała swojemu ojczymowi za wsparcie i pomoc, którą jej oferuje.

Przed ślubem prawda wyszła na jaw

Kiedy tylko tygodni później Tom spotkał się z jednym z przyjaciół, który miał pojawić się na weselu, doznał prawdziwego szoku. Okazało się, że dziewczyna nie wysłała żadnego z zaproszeń, o które ją prosił. Swoje zachowanie tłumaczyła nadmierną ilością gości, których niestety nie przewidziała. Przypadkowo dowiedział się też, że na ślubie pojawi się biologiczny ojciec dziewczyny. Pomimo bólu wiedział, że nie może jej tego zabronić.

Szala goryczy przelała się, kiedy usłyszał, że to nie on poprowadzi ją do ślubu, lecz mężczyzna, który przed laty porzucił ją i jej matkę. Podczas kolacji próbnej postanowił zabrać głos w tej sprawie.

– Wspaniale było mi być przez tyle lat częścią tej rodziny. W tej chwili jednak czuję ogromny dług wdzięczności wobec panny młodej. Właśnie otworzyła mi oczy na jedną niesamowicie ważną kwestię… – rozpoczął mężczyzna.

Ojczym bez chwili wahania podniósł się i wyszedł. Wycofał również wszystkie zaliczki, które do tej pory wpłacił. Wspólne konto, które do tej pory dzielił ze swoją żoną, natychmiast przepisał na siebie. Zrozumiał, że kobiety, które były dla niego całym światem traktowały go, jak bankomat. Na takie zachowanie nie mógł sobie pozwolić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ojczym
unsplash.com @artsyvibes

Pragnął sfinansować jej ślub. 

Ojczym
unsplash.com @tompumford

W porę zrozumiał, że był wykorzystywany. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Żona wyznała księdzu, że zdradza męża. Jego reakcja sprawi, że zdębiejecie
  3. Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała fenomenalnie. Na starych zdjęciach ma długie włosy
  4. Jak zrobić sztuczne piegi za pomocą henny? To łatwiejsze niż ci się wydaje
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułEdyta Górniak wyznała, że jest dumna z bycia Polką. Fanka odpowiedziała jej kąśliwie
Następny artykułLegendarna piosenkarka stanie przed sądem. Jej wierny fan oskarżył ją o absurdalną rzecz
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.