Ojczym w środku nocy zakradł się do pokoiku swojej 2-letniej pasierbicy. Gdy nad ranem zaniepokojona nieobecnością ukochanego kobieta otworzyła jej pokój, dosłownie zamarła. Swoim szokującym odkryciem podzieliła się w sieci. Zastanawiasz się, czy relacja ojczyma z dzieckiem może być dobra? Te zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Rola przybranego rodzica to nie lada wyczyn i naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Niekiedy pomimo usilnych starań i ogromnego wysiłku nie udaje się im odnaleźć wspólnego języka z dzieckiem ukochanej czy ukochanego. Czasami też zbyt mocno starają się zastąpić im biologicznego rodziciela. Czy istnieje przepis, aby ich relacja była udana? Pewna matka znalazła złoty środek.

Ojczym zakradł się do pokoju 2-latki

Kobieta swoim szokującym odkryciem, którego dokonała, podzieliła się na Facebooku. Nie ma w tym nic dziwnego. Widok, który zastała o 2 w nocy w pokoju swojej ukochanej córeczki, jest czymś niebywałym.

Mój mąż nie jest biologicznym ojcem mojej córeczki, ale robi wszystko jak najlepszy tata na świecie. Dba o nią jak nikt inny. Kiedy płacze, jest już przy niej. Kiedy go potrzebuje, po chwili jest u jej boku- rozpoczęła kobieta.

Jak sama przyznaje w ich domu, wyraz ojczym po prostu nie istnieje. Kiedy mąż się w niej zakochał, automatycznie pokochał też jej dziecko. Dziewczynka to córeczka tatusia i jego oczko w głowie.

Czy ojczym może być ojcem?

Patrząc na zdjęcie, które udostępniła w sieci kobieta, odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista.

Zachowują się nawet podobnie, a ich miłość jest naprawdę wielka. Na tyle wielka, że niedługo mąż zostanie oficjalnie tatą mojej córki. Zdjęcie zostało zrobione o 2 w nocy, gdy mąż przyszedł zmęczony z pracy do domu- dodaje.

W związku z tym, że nie było go w domu od 2 tygodni, a dziewczynka niewyobrażalnie za nim tęskniła, zaraz po przekroczeniu progu mieszkania udał się do jej pokoju. Kiedy matka w środku nocy przebudziła się, dostrzegła, że jej ukochanego nie ma w sypialni. Poszukiwania zguby nie trwały długo, a widok, który zobaczyła, rozdarł jej serce. Taka relacja to prawdziwy skarb.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ojczym
unsplash.com @clemono2

Ojczym w środku nocy wkradł się do pokoju dziewczynki. 

Ojczym
facebook.com @Love What Matters

Widok, który zastała rozdarł jej serce. 

Ojczym
unpslash.com @christinhumephoto

Swoim odkryciem podzieliła się w sieci. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Joanna Przetakiewicz z torebką za 144 tysiące. Stać ją? Ma wiele biznesów, o których mało kto wie
  4. Kotka w ostatniej chwili ostrzegła właścicielkę przed chorobą. Uratowała jej życie
  5. Niezwykłe. Polska gwiazda urodziła bliźnięta. Znamy płeć i imiona dzieci
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułJak wybrać samochód dla kobiety? 6 modeli aut dedykowanych dla kobiet
Następny artykułPrzyszła wykonać badanie usg w ciąży. Gdy spojrzała na monitor z dzieckiem, zrobiło jej się słabo
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.