Ojczym Enrique Iglesiasa, został kolejną ofiarą epidemii koronawirusa. Mężczyzna zmarł 20 marca, w wieku 83 lat. Przez kilka tygodni walczył o swoje życie w jednym ze szpitali w stolicy Hiszpanii. Artysta i jego rodzina są pogrążeni w smutku. 

Ojczym Enrique Iglesiasa ze względu na swój sędziwy wiek należał do grupy podwyższonego ryzyka. Koronawirus był bezpośrednią przyczyną jego zgonu. Przeżywszy 83 lata, zmarł w jednym ze szpitali w Madrycie. Najbliżsi poinformowali o śmierci mężczyzny. 

Kim był ojczym Enrique Iglesiasa?

Ojczym Enrique Iglesiasa był markizem i pochodził z arystokratycznej rodziny. Carlos Falco urodził się w 1937 roku w Madrycie. Miał wiele zainteresowań i prowadził ciekawe życie. Był ogromnym miłośnikiem wina i na co dzień zajmował się prowadzeniem swojej własnej winiarni. Napisał nawet jedną książkę, w której poświecił prawie 300 stron wszystkim procesom towarzyszącym powstawaniu tego znakomitego trunku. 

W latach 80′ poślubił matkę Enrique Iglesiasa, a ich małżeństwo trwało 5 lat. Owocem tego związku była ich córka – Tamara Isabel Falco. 

  1. Przełom w leczeniu koronawirusa. Z 20 pacjentów, 19 zostało wypisanych ze szpitala
  2. Sytuacja jest poważna. Trwa dramat syna Katarzyny Dowbor i jego żony
  3. Czy można jeździć samochodem po mieście w kwarantannie? Odpowiedź będzie zaskoczeniem dla wielu

Enrique Iglesias postanowił napisać kilka słów w związku ze śmiercią Carlosa Falco

Enrique Iglesias na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie, na którym znajduje się artysta i jego ojczym. Pod fotografią napisał kilka słów w związku z nagłym odejściem mężczyzny. 

Przeżywamy ciężkie chwile i ta sytuacja dotknęła wielu ludzi, w tym moją rodzinę. Zostańmy w domach i dbajmy o siebie oraz naszych bliskich- napisał Iglesias, jak cytuje portal radiozet.pl

Na zdjęciu możemy zobaczyć młodego jeszcze wtedy Carlosa Falco z żoną i małym Enrique. Fotografia uwieczniła moment, kiedy rodzina spędzała czas na zewnątrz, w piękny słoneczny dzień.

Koronawirus rozprzestrzenia się każdego dnia na nowe tereny całego świata. Wszyscy musimy być niezwykle czujni i ostrożni. Władze państw wielu krajów na świecie wprowadzają kolejne obostrzenia, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się epidemii. Pomóżmy im w tej walce i zadbajmy o bezpieczeństwo swoje, a także innych zostając w najbliższym czasie w domu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojczym
fot. instagram.com/enriqueiglesias/

Ojczym Enrique Iglesiasa zmarł przez zarażenie koronawirusem.

ojczym
fot. Esther Doña i Carlos Falcó/ EUROPA PRESS

Mężczyzna znajdował się w grupie podwyższonego ryzyka, przeżył 83 lata. 

Ojczym artysty pochodził z rodziny arystokratycznej. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. WHO podało nowy objaw COVID-19. Warto przyjrzeć się swoim oczom
  2. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
  3. Polska gwiazda jest w ciąży, pokazała zdjęcie. Znamy płeć dziecka i termin porodu
  4. Fryzjer zrobiła jej metamorfozę. Spojrzała na swoje włosy i wiedziała, że już nigdy nie popełni tego błędu
  5. Chińczycy wydali oświadczenie ws. hantawirusa wykrytego u zmarłego mężczyzny. Ich lekarze nie mają wątpliwości
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca „TOP Chefa”, był zakażony

 

Źródło: radiozet.pl

Poprzedni artykułMłody chłopak nagrał, jak liże produkty w supermarkecie. Teraz nie jest mu do śmiechu
Następny artykułLekarze zarażali pacjentów, jeden nie żyje, kolejny walczy o życie. Druzgocące doniesienia z polskiego miasta
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.