Ojczym kobiety jest jednocześnie ojcem jej dziecka — chociaż brzmi to, jak fabuła odcinka brazylijskiej telenoweli, wydarzyło się naprawdę. Co więcej, żona mężczyzny nie ma nic przeciwko, wręcz przeciwnie, chciała podzielić się tą historią z całym światem, aby pokazać ludziom ich unikalne podejście po życia. To jednak wciąż budzi kontrowersje. 

Takie historie się nie zdarzają. Kiedy tylko próbujemy postawić się w sytuacji którejkolwiek z zaangażowanych w nią osób, ogarnia nas poczucie dyskomfortu. Jednak jak się wydaje, i ojczym kobiety i jej matka byli przekonani, że to najlepsze możliwe rozwiązanie. Teraz tworzą wielką, szczęśliwą rodzinę, chociaż dla większości z nas wydaje się to niemożliwe. 

Ojczym jest ojcem jej dziecka i mężem jej matki

Kiedy została wdową, Jacky Edwards nie spodziewała się, że kiedykolwiek będzie jeszcze czuła chęć posiadania dzieci. Miała już piątkę, a po ostatniej ciąży musiała mieć wykonaną histerektomię. Jednak kobieta weszła w kolejny związek i wraz z Paulem zaczęli marzyć o dziecku. 

ojczym
fot. Mas Udi, youtube.com

Kathy, Jacky, jej mąż i mały Caspian są szczęśliwi. 

Wtedy swoją pomoc zaoferowała Kathy, córka Jacky. Młoda kobieta wpadła na pomysł, by zostać surogatką dla matki i jej męża. Chociaż sam proces nie był przyjemny, kobiecie zależy na tym, żeby mama i ojczym byli szczęśliwi. — Nie mogę powiedzieć, że to było coś miłego, ale starałam się o tym nie myśleć. Zablokowałam myśl, że to nasienie partnera mojej mamy — powiedziała o samym zabiegu. 

Córka natychmiast oddała dziecko

Kiedy tylko Caspian się urodził, Kathy natychmiast oddała go w ręce mamy. Wiedziała doskonale, że gdyby tylko poznała chłopca i poczuła wobec niego instynkt macierzyński, jej życie zamieniłoby się w piekło. 

Jacky jest dumna z córki i szczęśliwa, że wraz z mężem zgodzili się podjąć tego zadania. O swojej historii nie wstydzą się opowiadać publicznie, chociaż dla wielu ludzi jest bardzo kontrowersyjna. — Dzielimy się tą historią, aby pokazać, że naszym zdaniem to nic złego i takie rzeczy mogą się dziać i nikt nie powinien być potępiany — komentuje Jacky. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojczym
fot. Mas Udi, youtube.com

Mały Caspian jest kochany przez całą rodzinę. 

ojczym
fot. Mas Udi, youtube.com

Są nietypowi, ale szczęśliwi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Masz „diamentowy palec”? To może być ostrzeżenie przed śmiertelną chorobą
  3. Zimowe stylizacje w dziewczęcym stylu. 4 zestawy dla każdego
  4. Zabrała chorego na autyzm synka do fryzjera. Gdy zaczął krzyczeć, obca kobieta siadła na podłodze i stało się coś niezwykłego
  5. Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułDziadek przyszedł do szpitala poznać wnuczkę. Gdy ją zobaczył odkrył kłamstwo córki
Następny artykuł„Mój mąż przyprowadził do domu dziecko jego kochanki, która niedawno zmarła. Chce, żebym je z nim wychowała”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego