Ojczym w środku nocy zakradł się do pokoju swojej 3-letniej pasierbicy. Kiedy matka nad ranem uchyliła drzwi, zobaczyła coś, czego nie zapomni do końca życia. Widokiem, który zastała tuż po przebudzeniu, postanowiła podzielić się z Internautami na Facebooku. Czegoś takiego najprawdopodobniej nigdy nie mogłaby się spodziewać.

Relacje z przybranymi rodzicami bywają naprawdę trudne i skomplikowane. Bycie ojczymem czy macochą to nie lada wyczyn. Niektórzy za wszelką cenę starają się zastąpić dzieciom ich biologicznych rodziców, którzy z jakiegoś powodu postanowili odejść. Do tej pory nie stworzono odpowiedniego modelu na bycie perfekcyjnym przybranym rodzicem. Jednak ten mężczyzna, zdecydowanie jest na dobrej drodze.

Ojczym zakradł sie do pokoju pasierbicy

Karisa Smith jakiś czas temu podzieliła się w sieci zdjęciem, które zrobiła, swojemu partnerowi oraz 3-letniej córeczce. Zarówno kadr, jak i wpis, którym go opatrzyła, spotkał się z ogromnym odzewem ze strony Internautów. Widok, który została nad ranem, najprawdopodobniej utkwi w jej pamięci do końca życia.

Mój mąż nie jest biologicznym ojcem mojej córeczki, ale robi wszystko jak najlepszy tata na świecie. Dba o nią jak nikt inny. Kiedy płacze, jest już przy niej. Kiedy go potrzebuje, po chwili jest u jej boku- rozpoczęła kobieta.

Ojczym
unsplash.com @christinhumephoto

Kobieta swoim odkryciem podzieliła się w sieci.

Następnie dodała, że w ich domu słowo ojczym po prostu nie funkcjonuje. Córka zamiast tego woli określenie tatuś. Szczerze przyznaje, że gdy jej partner zakochał się w niej, automatycznie pokochał też jej dziecko. To zupełnie zrozumiałe, ponieważ poznał ją, gdy ta miała zaledwie 9 miesięcy.

Dziewczynka jest jego oczkiem w głowie

Na ten moment dziewczynka ma 3-latka, a jej miłość do mężczyzny z dnia na dzień jest coraz większa.

-Zachowują się nawet podobnie, a ich miłość jest naprawdę wielka. Na tyle wielka, że niedługo mąż zostanie oficjalnie tatą mojej córki. Zdjęcie zostało zrobione o 2 w nocy, gdy mąż przyszedł zmęczony z pracy do domu- dodaje matka.

Mężczyzna natychmiast wszedł do pokoju dziewczynki, ponieważ nie widziała go od dwóch tygodni. Widok, który zastała po wejściu do jej pokoju sprawił, że jej serce rozpadło się na milion kawałków. Relacja między nimi jest niesamowita.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ojczym
facebook.com @Love What Matters

Ojczym zakradł się do pokoju pasierbicy. Ich widok chwyta za serce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Były polski prezydent pobiera olbrzymią emeryturę. Ujawniono kwoty
  2. Kobieta miała na twarzy dziwną narośl. W środku było żywe stworzenie
  3. Karolina Szostak wyznała całą prawdę. Gwiazda zmaga się z poważną chorobą, ale to nie wszystko
  4. Labrador został śmiertelnie postrzelony. Sąsiad strzelał do niego, bo „machał ogonem”
  5. Szczere wyznanie Kingi Rusin zwala z nóg. Nie jest pewna swojej przyszłości, jej słowa mogą zaboleć wielu fanów

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.