Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. W tym wyjątkowym dniu Biedronka nie zawiedzie swoich klientów. Supermarket ma w swojej ofercie mnóstwo prezentów, które idealnie sprawdzą się w Święto Zakochanych.

Biedronka przedstawia najnowszą ofertę, w której nie brak trafionych walentynkowych prezentów w niskich cenach. Na co warto zwrócić uwagę podczas następnych zakupów w popularnym markecie?

Biedronka zaskakuje ofertą walentynkową

Popularny sklep już nie raz pokazał, że klienci nie mogą narzekać na brak promocji i okazji. W tym tygodniu, z racji zbliżających się Walentynek, supermarket przygotował ofertę pełną trafionych prezentów, które mogą przydać się w Święto Zakochanych. Co dokładnie można znaleźć w ofercie sklepu?

Od poniedziałku 7 lutego, w sieci sklepów można nabyć mnóstwo walentynkowych słodkości w zaskakująco niskich cenach. Z kartą Moja Biedronka można kupić kultowe bombonierki nawet do 26 procent taniej. Supermarket proponuje także szeroki wybór kwiatów dla Twojej drugiej połówki. Wyjątkowa oferta sklepu może okazać się strzałem w dziesiątkę podczas zbliżającego się Święta Zakochanych.

biedronka.pl
biedronka.pl

Popularna sieć sklepów zaproponowała również klientom ofertę, w ramach której w środę 9 lutego, przy zakupie jednej mrożonej pizzy, drugą możesz dostać jedynie za złotówkę. W promocji można dowolnie mieszać produkty, ale trzeba pamiętać o karcie klubowej supermarketu.

biedronka.pl

Supermarket nie zawiódł również w kwestii kosmetyków i produktów do pielęgnacji. Tylko w tym tygodniu przy zakupie dwóch dowolnych żeli pod prysznic lub płynów do kąpieli, tańszy produkt możesz nabyć do 50 procent taniej. Natomiast w przypadku serii aloesowych kosmetyków, drugi z zakupionych towarów otrzymasz za złotówkę.

biedronka.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ludzie nie rozpoznają już Viki Gabor. Co się stało z wyglądem nastolatki?
  2. Miał zaledwie cztery miesiące. Andrzej Rybiński i jego bliscy przeżyli tragedię, mimo upływu lat wciąż boli
  3. Gruchnęły fatalne informacje dla Edyty Górniak. Co dalej z jej karierą?

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.