Kora zmarła pół roku temu, a fani i rodzina wciąż nie mogą otrząsnąć się z tragedii. Kamil Sipowicz, mąż zmarłej gwiazdy informuje o reaktywacji kultowego zespołu z nową wokalistką. Zespół otrzymał nową nazwę, a jego wokalistką będzie Karolina Gibki. Aktorka znana z takich telewizyjnych produkcji jak: M jak Miłość, Na Sygnale czy Pierwsza Miłość. Kim jest Karolina Gibki?

Na potrzeby reaktywacji Maanamu, którą ogłosił w oficjalnym oświadczeniu Kamil Sipowicz, znaleziono nową wokalistkę. Karolina Gibki to niesłychanie utalentowana wrocławska aktorka. Czy okaże się godną zastępczynią legendarnej Kory?

Kim jest nowa Kora?

Czemu akurat postawiono na Karolinę Gibki? Szukano artystki, która będzie w stanie śpiewać największe przeboje kultowego zespołu. Nowa wokalistka zrobiła największe wrażenie pośród innych kandydatek spektaklem z piosenkami Kory. Przedstawienie odniosło duży sukces. Karolina Gibki spytana, dlaczego akurat Maanam opowiada:

– Świetne, ciągłe żywe kompozycje, teksty piosenek, które dają pole do poszukiwań aktorskich, oraz fascynująca osobowość Kory. Po premierze w lutym 2018 r. pojawiło się dużo entuzjastycznych głosów. Wyglądało na to, że wielu stęsknionych fanów zespołu mogło w końcu posłuchać ulubionych piosenek. W wyświetlanym między utworami filmie przedstawiane są również fragmenty z historii zespołu oraz biografii Kory – opowiada nowa wokalistka dla portalu se.pl

Kim jest Karolina Gibki?

Karolina Gibki to młoda absolwentka szkoły teatralnej i musicalowej. Ma za sobą pierwsze epizody w telewizyjnych serialach, jak i występy w spektaklach teatralnych. Uczyła się we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz w Studium Musicalowym przy Teatrze Capitol we Wrocławiu.

Karolina Gibki: M jak Miłość

Zastąpienie Kory to dla niej nie tylko wielka szansa, lecz również duże ryzyko i wzywanie. Młoda aktorka ma za sobą pierwsze role w serialach telewizyjnych. Wystąpiła w M jak Miłość wcielając się w rolę pielęgniarki.

Karolina Gibki: Pierwsza Miłość

W polsatowskim serialu – Pierwsza miłość, również grała pielęgniarkę. Była związana z serialem kilka lat.

Karolina Gibki: Klan

Najdłużej mogliśmy ją oglądać w serialu Klan, gdzie grała alkoholiczkę.

Maanam reaktywacja. Jak będzie się nazywał zespół?

Kamil Sipowicz wciąż przeżywa śmierć Kory. Jest świadomy, że fani legendarnej gwiazdy nie mogą się pogodzić z jej odejściem. Postanowił lekko im to ułatwić, reaktywując zespół pod nową nazwą: Ex-Maanam.

Ryszard Olesiński skomponował na śmierć naszej ukochanej Kory piękny przejmujący utwór. To dało przestrzeń do negocjacji w sprawie nieakceptowanej przez Korę i przeze mnie nazwy Złoty Maanam. Prawie pół roku po odejściu Kory i po kilku rozmowach z Rysiem doszliśmy do porozumienia:

– Muzycy nie będą używać nazwy Złoty Maanam a ja jako osoba, która na prośbę Kory i Marka Jackowskiego zarejestrowała dwadzieścia lat temu nazwę Maanam, w Urzędzie Patentowym udzielę im zgody na używanie bardziej adekwatnej nazwy Ex-Maanam – napisał Sipowicz na swoim Facebooku.

ZOBACZ GALERIĘ:

Kora
Instagram.com/men.thought

Kora zmarła 28 lipca 2018 roku. Piosenkarka kilka lat przed śmiercią chorowała na raka.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułLista NAJGROŹNIEJSZYCH trucizn dla kota. Właściciele, uważajcie!
Następny artykułZarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.