Kultowa marka okularów Privé Revaux, która zadebiutowała w Polsce na początku czerwca, z dumą ogłasza kolejną gwiazdorską współpracę – tym razem z Olivią Culpo,
amerykańską modelką i aktorką, byłą Miss Universe. Premiera kolekcji Privé Revaux x Olivia Culpo, która ma miejsce dziś na stronie eu.priverevaux.com powiększa asortyment marki o sześć nowych modeli okularów. Co ważne, współpraca ma również wymiar charytatywny. Każda sprzedana para okularów z kolekcji Olivii to dodatkowa para okularów optycznych, którą organizacja RestoringVision przekaże najbardziej potrzebującym.

“Nowa kolekcja Privé Revaux ma dla mnie niezwykle osobisty charakter, a podjęcie współpracy z organizacją charytatywną, która bezpośrednio wspomaga osoby najbardziej potrzebujące, było w tym wypadku jedynym słusznym rozwiązaniem” – powiedziała Olivia Culpo. “Świadomość, iż za każdą sprzedaną parę okularów przeciwsłonecznych, RestoringVision przekaże parę okularów optycznych osobie, która nie może sobie na nie pozwolić, jest dla mnie ogromnym szczęściem. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę uczestniczyć w tworzeniu mody dostępnej dla wszystkich, która ma jednocześnie pozytywny wydźwięk i wspomaga najbardziej potrzebujących.”

Kolekcja Privé Revaux x Olivia Culpo obejmuje sześć zachwycających modeli, inspirowanych wybitnymi kobietami ze świata mody, kina czy muzyki, z których każdy odpowiada niepowtarzalnemu stylowi Olivii:

  • The Audrey – na cześć Audrey Hepburn to ponadczasowe, subtelne oprawki w kształcie kocich oczu, w wyjątkowym stylu oversize z nutką dramatyzmu.
    • The Goldie — szerokie, pozbawione klasycznej ramki i wzbogacone detalami ze stali nierdzewnej dla uzyskania świeżego, opływowego wykończenia oprawki nadające figlarny look inspirowane stylizacją Goldie Hawn w początkowych scenach filmu „Dama za burtą”.
    • The Jackie – pięknie zaprojektowane okulary oversize w stylu kocich oczu z ostrą, wyrazistą linią, nawiązujące do stylu Jackie Kennedy.
    • The Jane – uniwersalne, okrągłe oprawki z zakrzywionym mostkiem i prostą linią brwi, które idealnie podkreślą kształt twarzy to hołd w stronę Jane Birkin. Okulary są również dostępne w wersji Blue-Light, wzbogaconej o technologię blokowania światła niebieskiego.
    • The Janet – nowoczesne oprawki, które na pewno skradną światła fleszy, nawiązujące do stylu Janet Jackson.

Modele dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej obejmując kolory: czarny, brązowy, złoty, różowe złoto, indigo, zielony i srebrny. Każda para jest wykonana ręcznie i składa się z lekkiej, elastycznej ramy z octanu, dopasowanego cylindra i śrub powlekanych akulonem w celu zwiększenia ich trwałości, jak również z przeciwodblaskowej i wytrzymałej na zadrapania powłoki. Wszystko to za jedyne 228 zł za parę. Dodatkowo, wyłącznie dla kolekcji Privé Revaux x Olivia Culpo składane etui na okulary zostało
dopasowane do stylu Olivii i wzbogacone o szare, eleganckie wnętrze ozdobione ekskluzywnym autografem nowej ambasadorki marki.

Współpraca z RestoringVision potrwa przez najbliższy miesiąc, do 14 sierpnia. Za każdą kupioną w tym okresie parę okularów z sygnowanej przez Olivię kolekcji, Privé Revaux przekaże parę okularów optycznych bezpośrednio do RestoringVision. Stąd będą one dystrybuowane do ośrodków zdrowia wspierających osoby najbardziej potrzebujące na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

“Gdy pojawił się pomysł na wspólny projekt z Olivią Culpo i RestoringVision, nie zastanawialiśmy się ani chwili” – mówi założyciel Privé Revaux, David Schottenstein. “Olivia wyznacza trendy zarówno w życiu zawodowym jako filantropka, jak i na co dzień, jako ikona stylu. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że nasi klienci będą mieli możliwość jeszcze lepszego poznania stylu, talentu ale też wymiaru społecznego zaangażowania Olivii.” Kolekcja Privé Revaux x Olivia Culpo to tylko 228 zł za parę. Dostępna jest ona online na stronie eu.priverevaux.com.

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl