Chyba nigdy okulary przeciwsłoneczne nie były tak ważne w naszych stylizacjach, jak od ostatnich kilku sezonów. Są  okrągłe, kolorowe, transparentne, a teraz swoje 5 minut mają również te małe i w „kocim” kształcie. Koniecznie zobaczcie najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne na sezon wiosna/lato 2018!

Ważne jest, by pamiętać, że każdy z nas ma swój unikatowy kształt twarzy i każdemu z nas pasuje co innego. Dlatego nie kupujcie okularów tylko we względu na modę, ważne, żeby pasowały do nas i do naszego stylu.

Co jeszcze jest ważne?

Ważne jest, by wybierać takie dobrej jakości. Zapewniają nam one odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną i chronią nasze oczy przed szkodliwym działaniem promieni UV.

1. Koci kształt

Koci kształt okularów (o ile nie będą za małe) idealnie sprawdzą się do wyszczuplenia i zaostrzenia naszych rysów.

zara.com

2. Lenonki

Te okulary będą pasować dosłownie do wszystkiego! Jeżeli chcesz wyglądać „cool” wybierz te z cieniutką, złotą oprawą. Uwaga, mogą poszerzyć okrągłe buzie.

okrągłe okulary lenonki
zara.com

3. Małe okulary

Jeżeli masz ładny, pociągły kształt twarzy możesz pozwolić sobie na najmodniejsze okulary tego sezonu. Tylko spójrzcie, wyglądają kosmicznie, ale wyjątkowo szykownie 😉

małe okulary
instagram.com

4. Sportowy szyk

Sportowe okulary, do niedawna zarezerwowane jedynie dla osób np. jeżdżących na rowerach, teraz fajnie wyglądają do miejskich stylizacji.

Sportowe okulary
zara.com

5. Transparentne

To fajne rozwiązanie, bo takie okulary pasują do wszystkiego. Występują właściwie w każdym kształcie.

6. Vintage

Tu jest tylko jedna zasada: żeby nie wyglądać źle, reszta stylizacji powinna być nowoczesna. W inny przypadku uzyskasz „dziwny”, babciny efekt.

Okulary vintage
zara.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kuchenne rewolucje: Gessler w furii. „Rozp***dolę wszystko jedną ręką!”
  2. Znana piosenkarka została najpiękniejszą kobietą według „People”. Zgadzacie się?
  3. Źle się dzieje z Czerwińską. Aktorka mówi o śmierci, chce oddać swoje ciało