Okulista, do którego wybrała się nastolatka, nagle zauważył w jej oczach coś bardzo niepokojącego i czym prędzej wysłał ją na badania. Niestety, sprawdziły się jego najgorsze przypuszczenia, a młoda dziewczyna usłyszała druzgocącą diagnozę. Niewiarygodne, że wcześniej chcieli faszerować ją lekami i wmawiali, że ma depresję. 

Z nastolatką nagle zaczęły dziać się niepokojące rzeczy, a młoda dziewczyna czuła się coraz gorzej. Kiedy lekarze wciąż bagatelizowali jej dolegliwości lub wmawiali depresję, jej mama postanowiła działać. Wtedy właśnie jedna wizyta zmieniła wszystko. Kiedy okulista spojrzał w jej oczy, zamarł. 

Okulista odkrył prawdę

Charlie Jayne Aldred okuliście zaczyna swoje życie. Przed 17-urodzinami nastoletnia Brytyjka zaczęła zauważać u siebie niekojące zmiany, jednak żaden lekarz nie był w stanie jej pomóc, a stawiane diagnozy wciąż były błędne.

Zawroty głowy, tak silne, że powodowały problemy z poruszaniem się, dla lekarzy najpierw były objawem wad postawy, którzy kierowali swoją pacjentkę na lekcje jogi, a następnie stały się podstawą do stwierdzenia depresji. Nastolatka dostała leki, jednak nie chciała ich przyjmować, a jej stan wciąż się pogarszał. Do wszystko doszły mroczki przed oczami i wtedy na jej drodze stanął okulista.

  1. Tragedia, na miejscu natychmiast pojawiła się straż, policja i pogotowie. Doszło do najgorszego
  2. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja

Nastolatka usłyszała druzgocącą diagnozę

Kiedy nastolatka wybrała się do okulisty, ten zamarł. Okazało się, że gdy tylko spojrzał w jej oczy, dostrzegł coś, co do tej pory wszyscy przegapiali. Kiedy młoda dziewczyna poszła na badania, usłyszała okropną diagnozę. 

Niestety, okazało się, że zawroty głowy i mroczki były objawami raka mózgu. Wtedy właśnie zaczęła się walka o życie nastolatki, przeszła operację oraz radio i chemioterapię. Na szczęście dziś Charlie Jayne Aldred jest zdrowa i pomaga innym młodym ludziom, którzy zmagają się z nowotworami. Okulista pojawił się w życiu dziewczyny w najodpowiedniejszym momencie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

okulista
Fot. Charlie Jayne Aldred, Facebook

Charlie Jayne Aldred przed swoimi 17 urodzinami nagle zaczęła się dziwnie czuć. Okulista zauważył w jej oczach coś niepokojącego.

nastolatka
Fot. Charlie Jayne Aldred, Facebook

Okazało się, że nastolatka ma raka mózgu. Młoda dziewczyna przeszła operację, a także radio i chemioterapię.

okulista
Fot. Charlie Jayne Aldred, Facebook

Dziś pomaga innym młodym osobom, które zmagają się z nowotworem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bardzo smutne informacje o Ewie Błaszczyk. Sama nie może już sobie poradzić
  2. Był wielki huk, potem błysnęło. 10 dzieci nie żyje, były bezradne, tragiczna wiadomość z zagranicy
  3. Ujawniono, co dzieje się za kulisami „Rolnik szuka żony”. Wypłynęła cała prawda o Marcie Manowskiej
  4. Tomasz Oświeciński pokazał zdjęcie sprzed lat. Ciężko uwierzyć, jak wyglądał, zanim zaczął ćwiczyć i z włosami
  5. Zauważyłeś na skórze ciemną kropkę? Biegnij do lekarza, może być już za późno
  6. Ciężko zapomnieć o ich bajecznym smaku. Ogórki kiszone ze słodkim dodatkiem

źródło: fakt.pl, Facebook

 

Poprzedni artykułŚwiat: Nie żyje 10 dzieci. Chciały tylko schronić się przed deszczem
Następny artykułNowe obostrzenia. Właśnie przekazano informację, wielu Polaków będzie zrozpaczonych
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.