Ola Kwaśniewska od początku swojego małżeństwa boryka się ze spekulacjami odnośnie tego, czy spodziewa się dziecka. To zresztą jeden z powodów, dla którego córka pary prezydenckiej zdecydowała się wycofać z show-biznesu. Jednak niedawno plotki rozkwitły na nowo. Co na to sama zainteresowana? Fani są zachwyceni jej reakcją!

Ta wiadomość zelektryzowała media w całej Polsce. Jak podaje pomponik.pl, jedno zdjęcie miało sprawić, że na nowo rozgorzała dyskusja o rzekomej ciąży żony Kuby Badacha. Później Ola Kwaśniewska, do tej pory aktywna w social mediach, zniknęła z Instagrama. Decyzja córki pary prezydenckiej, zamiast uciszyć plotki o rychłym macierzyństwie, tylko je podsyciła. Nieoczekiwanie młoda kobieta zabrała głos i… skomentowała całe zamieszanie. Będziecie pod wrażeniem, jak rozegrała sprawę!

Dlaczego Ola Kwaśniewska zniknęła z Instagrama?

Podejrzenia, że Ola Kwaśniewska jest w ciąży, zaczęły się, kiedy paparazzi udało się zrobić jej zdjęcie w oversizeowej sukience. Fotografia pojawiła się m.in. na portalu pomponik.pl. Fani szybko zaczęli dopatrywać się pod materiałem zarysu ciążowego brzuszka.

Za jakiś czas rzekoma przyszła mama przestała publikować zdjęcia na Instagramie, chociaż wcześniej była dość aktywna. To od razu obudziło podejrzenia, że próbuje zataić przed fanami ciążę. Gwiazda przez długi czas nie podejmowała próby wyjaśnienia sprawy. Dzisiaj wiemy już dlaczego! Na profilu Kwaśniewskiej pojawiło się zdjęcie wykonane – sądząc po towarzyszącym mu opisie – w Stanach Zjednoczonych.

Żona Kuby Badacha przeprosiła za dłuższą nieobecność i poinformowała, że była zajęta podróżą po Dzikim Zachodzie. Jednak forma wiadomości absolutnie zachwyciła obserwatorów. Kwaśniewska nie poprzestała na zwykłym komentarzu, lecz przekazała go w formie hasztagów.

– #najmocniejprzepraszamzacałytenniebyt #nikczemnyprzyznaję #instagramowapałazwykrzyknikiem #wtymmiejscużywięnadziejężenajedynkęciąglemówisiępała #jeślinietogłupiowyszło #nowięcprzepraszam #alepodbijałamdzikizachód #atakjużmam #żejakpodbijamtoniedepeszuję #zupełniejakwielcykonkwistadorzy #tylkokompletnieinaczej

Czy Ola Kwaśniewska jest w ciąży?

Wygląda na to, że córka Jolanty Kwaśniewskiej ostatecznie ucięła plotki o rzekomych przygotowaniach do macierzyństwa. Nie chodzi jednak tylko o wyjaśnienie jej długiej nieobecności, lecz przede wszystkim – zdjęcie z podróżny.

Ola Kwaśniewska wystąpiła na fotografii w dopasowanych spodniach i koszulce. W takim stroju z pewnością trudno byłoby jej ukryć ciążowy brzuszek. Najwyraźniej po raz kolejny żona Kuby Badacha musiała zmierzyć się z pogłoskami na temat rzekomego powiększenia rodziny.

Spodziewaliście się, że po raz kolejny doszło do nieporozumienia, a Ola Kwaśniewska nie planuje w najbliższym czasie zostać matką? Jej sposób wyjaśnienia całej sprawy nas zachwycił!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ola kwaśniewska
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska rozwiała wątpliwości odnośnie do tego, czy spodziewa się dziecka.

ola kwaśniewska
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Gwiazda jakiś czas temu zniknęła z Instagrama.

ola kwaśniewska
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Teraz okazało się, że Ola Kwaśniewska była zajęta podróżą.

ola kwaśniewska
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Na zdjęciu z podróży zupełnie nie widać żadnego ciążowego brzuszka.

ola kwaśniewska
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska rozbawiła fanów tym, w jaki sposób odniosła się do plotek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polsat wyświetli dziś najbardziej kontrowersyjny polski film wszech czasów. Krytycy go zmiażdżyli
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Wiek Heleny Norowicz jest nie do uwierzenia! Ma ponad 80 lat, a wciąż robi szpagaty
  4. Znana aktorka urodziła! Pochwaliła się zdjęciem synka: „Nasze royal baby”
  5. Jaka fryzura odmładza po 60? Cięcia oraz koloryzacje, które dodają świeżości
  6. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  7. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)

źródło: pomponik.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.