Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Olga Kalicka bez stanika zapozowała do „Dziewczyn z Dubaju”. Fani zachwyceni ciałem aktorki
Karol Osiński
Karol Osiński 24.12.2020 19:43

Olga Kalicka bez stanika zapozowała do „Dziewczyn z Dubaju”. Fani zachwyceni ciałem aktorki

Olga Kalicka
fot. Piotr Molecki/East News

Olga Kalicka mimo młodego wieku od wielu lat zachwyca fanów swoim kobiecym wdziękiem i urodą. Publiczność przez lata miała okazję poznawać ją w takich produkcjach jak Rodzinka.pl, czy Plebania. Tymczasem aktorka rozpoczęła przygotowania do kolejnej produkcji, jaką jest film Dziewczyny z Dubaju. Na Instagramie artystki pojawiły się zdjęcia z pikantnej sesji zdjęciowej, którą zachwyciła wielu fanów.

Na film Dziewczyny z Dubaju czeka wielu telewidzów. Olga Kalicka postanowiła podgrzać atmosferę bardzo odważnymi zdjęciami, które opublikowała na swoim Instagramie. Jeżeli same fotografie zachwycają fanów, to jaka będzie sama produkcja? Na pewno warto poczekać na nadchodzącą premierę.

Olga Kalicka w pikantnej sesji zdjęciowej

W mijającym już 2020 roku Olga Kalicka skupiła się głównie na rozwijaniu swojej marki modowej Reves, którą założyła wraz z Karoliną Borowską. Niemniej nie zapomniała o swojej profesji, którą jest aktorstwo. Artystka skupiona jest teraz na przygotowaniach do premiery filmu Dziewczyny z Dubaju, która zaplanowana jest na 22 stycznia 2021 roku.

Wygląda na to, że naprawdę jest na co czekać. Aktorka postanowiła pochwalić się ze swoimi fanami wspaniałą i odważną sesją zdjęciową, którą opublikowała na Instagramie. Nie da się ukryć, że uroda i kobiecy wdzięk Olgi Kalickiej stoją na maksymalnie zachwycającym poziomie.

Oczywiście nie jest to pierwsza taka sesja. Media społecznościowe aktorki przepełnione są licznymi fotografiami, gdzie pozuje dla wielu marek, lub po prostu bez okazji, dla fanów. Jednak nadchodzący dużymi krokami film sprawił, że najnowsze zdjęcia powaliły wielu fanów z nóg. Najlepszym dowodem są te komentarze:

O Cię przepraszam…; Silna i kobieca; Olgo. To jedne z Twoich najlepszych zdjęć. Brawo. Absolutny profesjonalizm. Cudownie się je ogląda.; Ja zawsze wiedziałam, że macierzyństwo dodaje charakteru – schlebiali aktorce fani.

Kariera aktorska Olgi Kalickiej

Olga Kalicka rozpoczęła swoją przygodę aktorską, gdy była jeszcze dzieckiem. W wieku 7 lat miała przyjemność po raz pierwszy postawić nogę na deskach teatru, a konkretniej Teatru Rampa w Warszawie, gdzie grała dla zespołu scenicznego Tintlo.

Występowała tam w takich spektaklach jak Ania z Zielonego Wzgórza, Dziewczyna i chłopak, czy W cieniu. Po jakimś czasie zaczęła uczęszczać do Autroskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego, która działała przy warszawskim Teatrze Roma.

Jednak prawdziwy rozbłysk jej kariery nadszedł w 2011 roku, a to za sprawą roli w popularnym serialu Rodzinka.pl, gdzie wcieliła się w postać Magdy. Występowała także w takich serialach jak Plebania, M jak miłość, czy Prosto w serce.

W ubiegłym roku Olga powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka bardzo często decyduje się relacjonować, jak wygląda macierzyństwo. Jedną z jej wypowiedzi zobaczycie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Olga Kalicka

Olga Kalicka dodała na Instagrama fotografie z przygotowań do filmu Dziewczyny z Dubaju.

Olga Kalicka

Uśmiech aktorki tylko udowadnia wspaniałe efekty pracy fotografów.

Olga Kalicka

Aktorka bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, chwaląc się wieloma zmianami w swoim życiu. Przykładem jest powyższe zdjęcie, w którym pozuje w pofarbowanych włosach.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi: Olga Kalicka