Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Olga Kalicka obchodzi 29. urodziny. Przed laty pojawiła się w uwielbianym przez Polaków serialu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.08.2022 21:25

Olga Kalicka obchodzi 29. urodziny. Przed laty pojawiła się w uwielbianym przez Polaków serialu

Olga Kalicka
kadr z serialu „Niania”

Olga Kalicka jest dziś jedną z bardziej popularnych polskich aktorek. Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” świętuje dziś swoje 29. urodziny. Przypominamy, jak wyglądały początki jej kariery w show-biznesie.

Aktorka nie tylko nie może narzekać na brak sukcesów zawodowych, ale też może pochwalić się powodzeniami w życiu prywatnym. Na swoim koncie ma wiele ról w kultowych produkcjach, a prywatnie jest mamą trzyletniego synka Aleksego.

Jak wyglądały początki kariery Olgi Kalickiej?

29-latka swoją przygodę z aktorstwem zaczynała w bardzo młodym wieku. Zadebiutowała w dziecięcym zespole „Tantilo”, działającym przy Teatrze Rampa na Targówku, z którym miała szansę zaprezentować się w takich spektaklach, jak „Ania z Zielonego Wzgórza” czy „W cieniu”. Później dziewczynka dostała się do Autorskiej Szkoły Musicalowej, działającej przy Teatrze Roma.

Praca na deskach teatralnych nie była jednak jedyną pasją młodej aktorki. Olga Kalicka od najmłodszych lat próbowała swoich sił także w telewizji, gdzie pojawiła się w takich produkcjach, jak „Niania”, „Prosto w serce”, „M jak Miłość”, czy „Ojciec Mateusz”.

Olga Kalicka świętuje 29. urodziny

Mimo gry w wielu popularnych filmach i serialach największą rozpoznawalność przyniosła jej rola dziewczyny Tomka Boskiego — Magdy w kultowym serialu „Rodzinka.pl”, gdzie zagrała u takich gwiazd, jak Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Kolejnym wielkim krokiem w jej karierze była gra w filmie „Wkręceni 2” oraz w słynnej produkcji „Dziewczyny z Dubaju”.

Prywatnie Olga Kalicka jest nie tylko szczęśliwie zakochana, ale też świetnie spełnia się w roli mamy. Razem ze swoim ukochanym Cezarym Nowakiem doczekała się synka o imieniu Aleksy. Chłopiec przyszedł na świat 18 stycznia 2019 roku w Warszawie i od tej pory jest prawdziwym oczkiem w głowie aktorki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rodzinka.pl”. Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat! [GALERIA]
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: Plejada

Tagi: Olga Kalicka