Olga Tokarczuk obchodzi dziś swoje 58 urodziny. 29 stycznia w Sulechowie przyszła na świat utalentowana pisarka, obok której twórczości nie sposób jest przejść obojętnie. Noblistce pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. 

Pisarka urodziła się 29 stycznia 1962 roku w Sulechowie. Swój wielki debiut miała w 1989 roku i od tego czasu nieprzerwanie dzieli się z nami swoją bezcenną i wartościową wiedzą. Dla wielu z nas jest prawdziwą inspiracją i motywacją do podjęcia walki o realizację własnych marzeń. 

Dziś swoje 58. urodziny obchodzi Olga Tokarczuk, czyli najwybitniejsza polska prozaiczka i eseistka. Redakcja Lelum.pl pragnie życzyć Jubilatce wszystkiego najlepszego. Oby tak dostojnych dni, jak 10 października ubiegłego roku, było w jej życiu, jak najwięcej!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Olga Tokarczuk
Polish author and laureate of the 2018 Nobel Prize in Literature Olga Tokarczuk pose with her Nobel during the award ceremony on December 10, 2019 at the Concert Hall in Stockholm, Sweden (Photo by Jonas EKSTROMER / POOL / AFP)

Pisarka obchodzi dziś swoje 58 urodziny!

 

 

Poprzedni artykułMops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
Następny artykułKilka zwykłych różowych kropek? Jesteś w błędzie, iluzja optyczna jakiej nie znałeś
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.