Oliwia Bieniuk dokładnie 18 lat temu przyszła na świat, dziewczyna właśnie wkroczyła w dorosłe życie. Jej mama z pewnością byłaby z niej dumna, widząc, jak córka się rozwija i stawia pierwsze kroki w show-biznesie. 18-latka zdradziła, jaka pamiątka została po jej zmarłej matce. Młoda dziewczyna dodawła, że sięga po nią, gdy jej smutno.

Dzisiaj, 18 października Oliwia Bieniuk oficjalnie rozpoczęła swoje dorosłe życie. Córka Anny Przybylskiej ma już 18 lat. W rozmowie z Vivą! powiedziała, co jej zostało po zmarłej mamie.

Ile lat ma Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk ma 18 lat, dokładnie dzisiaj, 18 października obchodzi wyjątkowy dzień, w którym rozpoczyna dorosłe życie. Dziewczyna urodziła się w 2002 roku jako najstarsze dziecko aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka.

Córka uwielbianej aktorki ostatnio coraz śmielej zaczyna stawiać kroki w świecie show-biznesu, a jej kariera bez wątpienia nabiera tempa. 18-latka z pewnością chce udowodnić wszystkim, na co ją stać, ostatnio informowaliśmy, że wystąpi w filmie Reżysera Życia. Nastolatka do pewnego momentu koncentrowała się tylko na nauce, ale w końcu przyszedł czas również i na karierę. Pracowała już wcześniej jako modelka, udało jej się zrealizować sesje zdjęciowe i projekty dla różnych marek.

  1. Magda Gessler otworzyła nową restaurację. Sprawdziliśmy cenę pomidorowej, kwota za zupę powala
  2. Mamy wytyczne związane z Bożym Narodzeniem. Wielu nie będzie zadowolonych, koniec z tradycją
  3. Dramat rodziny, sanepid nagle przerwał pogrzeb. Zaczęły dziać się niebywale smutne sceny

Pamiątka po zmarłej mamie

W jednym z wywiadów dla dwutygodnika Viva! Oliwia Bieniuk wracała wspomnieniami do tego tragicznego dnia, w którym dowiedziała się o śmierci mamy. W tej samej rozmowie zdradziła, jaką ma po niej jedyną pamiątkę. Okazuje się, że to szkatułka z biżuterią.

— […] nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała. Ciemną stronę Wenus dwa razy. I oczywiście jej ostatni film Bilet na Księżycpowiedziała 18-latka.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć Oliwii samych sukcesów oraz dalszego rozwoju kariery. Z pewnością odziedziczyła talent po mamie. 100 lat!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Oliwia Bieniuk
fot. instagram.com/oliwia.bieniuk

Córka Anny Przybylskiej kończy dzisiaj 18 lat.

oliwia bieniuk
fot.instagram.com/rezyser.zycia

Oliwia Bieniuk wystąpiła niedawno w filmie Reżysera Życia.

Córka Anny Przybylskiej
instagram.com/oliwia.bieniuk

Podobna do mamy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Boruc kupił żonie samochód za krocie, za podobną kwotę Górniak ma nowy dom. Chce mieszkać w górach, aby podziwiać zwierzęta
  2. Nie żyje legenda Gdańska. Nikt się nie spodziewał. Mieszkańcy Trójmiasta pogrążeni w żałobie. Turyści i fani już szykują się na pogrzeb
  3. Olek nie żyje, miał tylko 14 lat. Udusił go rok starszy chłopak, byli zamknięci w jednym pokoju
  4. Jedna rzecz przeraża nawet ministra zdrowia. O wszystkim głośno powiedział
  5. Niespodziewane wiadomości o Bożym Narodzeniu w Polsce. Największe media w kraju podały informacje
  6. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu

Źródła: jastrzabpost.pl, instagram.com

 

Poprzedni artykułZapadła decyzja, rzecznik rządu potwierdza. Nagła zmiana dziś o 12
Następny artykułPilne ostrzeżenia. Wszystko skończy się o 15, alarmują Polaków
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.