Oliwia Bieniuk zagra jedną z ról w filmie znanego reżysera. Do sieci trafił zwiastun tego projektu. Trudno oderwać wzrok od córki Anny Przybylskiej, która jest bardzo podobna do swojej mamy. Jedno spojrzenie dziewczyny potwierdza, że talent aktorski także po niej odziedziczyła.

Oliwia Bieniuk wystąpiła w jednym z projektów realizowanych przez Reżysera Życia. Jego filmy poruszają trudny czas dorastania, przedstawiają skrajne sytuacje, w jakich mogą znaleźć się młodzi ludzie. Córka Anny Przybylskiej wystąpiła u boku Andrzeja Grabowskiego czy Piotra Cyrwusa.

Oliwia Bieniuk zostanie aktorką?

Póki co kariera córki Anny Przybylskiej bliźniaczo przypomina drogę, którą obrała kiedyś jej mama. 17-latka pracowała już jako modelka, zrealizowała liczne sesje zdjęciowe i projekty dotyczące promocji różnych marek. Tym razem pojawiła się w nowej produkcji Daniela Rusina, znanego pod pseudonimem Reżyser Życia.

Rusin kilka lat temu założył konto na YouTubie, dziś jego profil śledzi aż milion osób, a w jego produkcjach pojawiają się największe gwiazdy, zarówno z młodszego jak i ze starszego pokolenia. Oliwia Bieniuk wzięła udział w najnowszej produkcji. Choć na zwiastunie widać ją zaledwie kilka razy, trudno oderwać od niej wzrok. 

  1. Spektakularna metamorfoza zmieniła jej życie. Nie przypomina dawnej siebie, teraz mężczyźni za nią szaleją
  2. Michał Wiśniewski wprawił swoich fanów w osłupienie. Rodzina muzyka już niedługo się powiększy

Oliwia Bieniuk podobna do mamy

Piękna Oliwia wspaniale prezentuje się przed kamerą. Daniel Rusin udostępnił zdjęcie na swoim profilu na Instagramie z dziewczynami, które wzięły udział w projekcie, napisał o nich:

Z aniołkami reżysera pozdrawiamy z planu nowego filmu. Trudny temat, aż 15 scen jednego dnia, szybkie tempo od 9 do 20, ale dziewczyny poradziły sobie świetne. Intuicja mnie nie zawiodła, by właśnie je zaprosić do projektu.

Jak zapowiedział reżyser, cały film będziemy mogli najprawdopodobniej obejrzeć na jego kanale na YouTubie, już w poniedziałek, około godziny 18.00.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

oliwia bieniuk
fot.instagram.com/rezyser.zycia

Córka Ani Przybylskiej jest tak samo piękna jak jej mama.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Reżyser Życia ???? (@rezyser.zycia)

Bieniuk jednym spojrzeniem skupia uwagę widza.

oliwia bieniuk
instagram.com/oliwia.bieniuk/

Oliwia, chcąc podjąć się kariery aktorskiej, będzie musiała zmierzyć się z ciągłymi porównaniami do mamy. Te jednak z pewnością będą pełne komplementów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emeryci już nie dostaną pieniędzy do ręki? Prezes ZUS ujawniła, jak będzie
  2. Wiadomości TVP znów wyemitowały upokarzający materiał. Na wizji nie uszanowano nawet tożsamości aktywistki, o której mówiono
  3. Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo
  4. Zacznie się już 1 września. Ważna wiadomość dla tysięcy Polek, które chcą powiększyć rodzinę
  5. Zwolniona prowadząca ”Pytania na śniadanie” skomentowała zdjęcie Kasi Cichopek. Ujawniła, co o niej myśli
  6. Twoje ogórki kiszone się popsuły? Prawdopodobnie popełniłeś 1 z 4 poważnych błędów

Źródło: jastrzabpost.pl

 

 

Poprzedni artykułKazała mu zgasić światło przed intymnym zbliżeniem. Po wszystkim je zapalił, a widok odebrał mu mowę
Następny artykułMateusz Morawiecki przyłapany, zrobili mu zdjęcie. Co on wyrabia? Jego zachowanie wywołało wielkie oburzenie
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl