Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. W zeszłym roku skończyła 18 lat i może już decydować o sobie. Wiąże się to nie tylko wyborem kariery, ale też sekretami, jakie nastolatka miała przed ojcem.

Oliwia Bieniuk postanowiła iść w ślady swojej słynnej mamy i jakiś czas temu rozpoczęła karierę aktorską. Zagrała już w filmie Daniela RusinaJak nie zgubić siebie„. Niedługo widzowie będą mogli ją oglądać w najnowszej produkcji tego samego reżysera, horrorze „Licho nie śpi„.

Córka Anny Przybylskiej pojawi się też w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami„. W wywiadzie dla „Party” opowiadała, że jej ojciec był „bardzo zszokowany”, że dostała tę propozycję.

Jak się okazuje, Jarosław Bieniuk przeżył nie tylko ten szok, związany z córką. Niedawno Oliwia Bieniuk wyznała, że długo miała przed ojcem pewną tajemnicę. Co takiego ukrywała?

Tatuaże Oliwii Bieniuk – na cześć Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk postanowiła uczcić pamięć Anny Przybylskiej, swojej mamy. W tym celu zrobiła sobie dwa tatuaże, związane ze znaną aktorką: wytatuowała sobie datę urodzenia Anny Przybylskiej i jej znak zodiaku!

Bieniuk nie uprzedziła ojca o swoich zamiarach:

– Nic mu nie powiedziałam, nawet sms-a nie wysłałam, po prostu poszłam i zrobiłam.

Oliwia dodała jednak w rozmowie z Pomponikiem, że Jarosław Bieniuk nie był zły, kiedy dowiedział się o tatuażach córki i zareagował bardzo spokojnie.

Jeden z tatuaży Oliwii Bieniuk możecie zobaczyć na tym zdjęciu:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @oliwia.bieniuk

Źródło: Jastrząb Post, Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Witold Daniec nie żyje