Choć Oliwia Bieniuk ma kochającego ojca, który zadbał odpowiednio również o jej karierę, nie ma wątpliwości, że jej dzieciństwo było ciężkie ze względu na śmierć mamy. Dziewczyna opowiedziała nieco więcej o tym, jak znosiła ten trudny dla siebie okres.

Influencerka zdecydowała się na wyjawienie swoich przemyśleń związanych ze śmiercią mamy w rozmowie z serwisem „Plotek”. Co powiedziała?

Oliwia Bieniuk o życiu po śmierci Anny Przybylskiej

Nie ma wątpliwości, że przyjęcie do wiadomości śmierci mamy w wieku 12 lat nie jest proste. Tym bardziej jeśli jest ona aktorką, o której mówi cały kraj. Możemy więc jedynie wyobrazić sobie, co wówczas czuła Oliwia. Sama zresztą w wyżej wspomnianej rozmowie zaznaczyła, że ten okres był trudny właśnie dlatego, że musiała go przeżywać na oczach całej Polski.

Mimo to influencerka w bardzo dojrzały sposób wyciągnęła wnioski z trudów, przez które musiała przejść. Stwierdziła, że wszelkie problemy związane z życiem po śmierci mamy sprawiły, że dziś jest po prostu silniejsza psychicznie. Cieszy się z tego powodu, bo zdaje sobie sprawę, że teraz będzie jej łatwiej, by stawić czoła pewnym przeciwnościom losu.

– Jestem naprawdę niezmiernie wdzięczna, że to pokazało mi, jak trzeba być silną osobą – stwierdziła Oliwia.

Niewykluczone, że dziewczynie będzie dane przejąć aktorską schedę po swojej mamie. Jakiś czas temu zapowiadała bowiem, że pomimo już trwającej kariery w show-biznesie i tak chce udać się na studia aktorskie. Nie zamierza satysfakcjonować się tylko propozycjami wynikającymi z faktu, że jest córką znanej aktorki, a sama chce na nie zapracować.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez ꪮꪶỉ᭙ỉꪖ (@oliwia.bieniuk)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN 
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą” 

Źródło: Plotek