Oliwia Bieniuk – niedoszła zwyciężczyni ostatniej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” – udostępniła w sieci swoje najnowsze zdjęcie. Aspirująca celebrytka pokazała się obserwującym w niewidzianej dotąd odsłonie.

Oliwia Bieniuk zachwyciła fanów

Na udostępnionym w instagramowej relacji zdjęciu dostrzec można Oliwię w body oraz szpilkach. Wybrana stylizacja podkreśla jej wyjątkowo długie nogi.

W story oznaczona została jedna z fotografek, co może sugerować kolejny projekt, którego gwiazdą będzie właśnie Bieniuk (realizująca się między innymi jako modelka).

– Ale będą znowu sztosy! Can’t wait – podpisała zdjęcie córka Anny Przybylskiej.

Mimo że fani często podkreślają niezwykłą urodę 19-latki, wskazując także na jej podobieństwo do nieżyjącej matki („Piękna jak Anna” – można przeczytać pod częścią postów), w sieci pojawiają się również niepochlebne komentarze pod jej adresem.

– Mama była kwintesencją kobiecości, subtelna, delikatna, nigdy nie wyzywająca czy prowokująca. Piękno Ani tkwiło w jej skromności i naturalnej kobiecości […] – napisała jedna z internautek.

Myślicie, że przesadziła?

Najnowsze zdjęcie Oliwii zobaczyć można poniżej.

Oliwia Bieniuk
fot. instagram.com/oliwia.bieniuk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl