Omenaa Mensah i jej partner to para idealna. Niedawno doczekali się wspólnego dziecka, łączy ich miłość i wspólne pasje! Nic dziwnego, że piękna dziennikarka zawróciła mężczyźnie w głowie. Nie zgadniecie, kim jest partner Omeny Mensach! To bardzo znana postać w Polsce.

Omenaa Mensah i jej partner wyglądają na zadowolonych i nic dziwnego! Są zakochani, ich synek ukończył już rok i… nie muszą się martwić o pieniądze. Gwiazda TVN chętnie chwali się wspólnym szczęściem na swoim koncie na Instagramie. Nie brakuje tam fotografii z oficjalnych imprez, podróży do egzotycznych krajów i fotografii z ukochanymi dziećmi, kilkunastoletnią Vanessą i malutkim Vincentem. Sprawdź, czego nie wiedziałeś o pięknej pogodynce i jej rodzinie!

Omenaa Mensah i jej partner długo utrzymywali swój związek w tajemnicy

Omenaa Mensah i jej partner nie od razu przyznali się, że połączyła ich miłość. Wiadomość o drugim dziecku pogodynki wypłynęła dopiero pod koniec ciąży i stanowiła ogromne zaskoczenie dla fanów dziennikarki. 

Omenaa ma już córkę z poprzedniego związku, urodzoną w 2002 roku Vanessę, która odziedziczyła po mamie egzotyczną urodę. Z kolei Vincent ma jasne włosy i cerę. Jego ojcem jest… Rafał Brzoska, biznesmen i jeden z najbogatszych Polaków. Wiosną ubiegłego roku para ochrzciła swojego synka. Na uroczystość przyjechała mama Omeny, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. 

Niestety, w życiu dziennikarki nie wszystko było idealne. Rok temu 39-letnia Mensah przeszła poważną operację. W rozmowie z portalem plejada.pl przyznała, że właśnie z powodu złego stanu zdrowia trzymała ciążę w tajemnicy. Jednak zachowała dla siebie informację, co dokładnie jej dolegało.

Omenaa Mensah wreszcie znalazła „tego jedynego”? Wszystko na to wskazuje!

Rafał Brzoska jest twórcą firmy InPost i popularnych Paczkomatów. Magazyn Wprost regularnie wymienia go na liście Stu najbogatszych Polaków. Jak podaje jastrzabpost.pl, biznesmen regularnie inwestuje w spółki z dziedziny e-commerce i nowych technologii. 

Portal jastrzabpost.pl zacytował jednego ze znajomych pary, który bardzo pozytywnie wypowiedział się o uczuciu łączącym dziennikarkę i biznesmena. Co powiedział?

– Rafał jest totalnie zakochany i rozpieszcza ją i syna. Omenaa dawno nie była tak szczęśliwa. Wreszcie znalazła mężczyznę, o jakim zawsze marzyła, przy którym może czuć się sobą i rozwijać swoją karieręNie ma zamiaru ukrywać już tego uczucia.

Składamy serdeczne gratulacje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

omenaa mensah i jej partner
fot. instagram.com @omenaamensah

Vincent odziedziczył urodę po swoim tacie. Chłopiec ma przyrodnią siostrę Vanessę.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNa co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
Następny artykułZnaki zodiaku, które są największymi romantykami. Ciągle okazują miłość
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.