Omenaa Mensah: choroba zmusiła ją do operacji za granicą. Jakiś czas temu prezenterka poważnie podupadła na zdrowiu i na chwilę zniknęła z życia publicznego. Co zmusiło gwiazdę do operacji za granicą? „W Polsce się nie podjęto” – zwierzyła się pogodynka. Dlaczego?

Jakiś czas temu lubiana przez wszystkich pogodynka zniknęła ze stacji TVN. Jaki był tego powód? Fani prezenterki byli w szoku, gdy odkryli, że Omenaa ukryła w ten sposób przed wszystkimi, że jest w ciąży! Nie cieszyła się jednak długo spokojnym macierzyństwem. Omenaa Mensah: choroba przerwała sielankę i zmusiła gwiazdę do wyjazdu za granicę.

Dlaczego Omenaa Mensah odeszła z TVN?

Prezenterka zniknęła z show-biznesu, by skutecznie ukryć ciążę przed mediami. Fani również byli w szoku – nie było nic wiadomo o tym, z kim Omenaa spodziewa się dziecka. Dopiero później para postanowiła się ujawnić – partnerem dziennikarki okazał się Rafał Brzoska, jeden z najmłodszych polskich milionerów. Dlaczego para zdecydowała się na ukrycie związku i ciąży?

– Taka była moja decyzja i udało się ją skutecznie zrealizować. (…) Ciąża to jest ważny temat i ważna sprawa. Jestem na takim etapie swojego życia, że nie muszę ani na tym zarabiać, ani się z tym obnosić. Mogę to mieć tylko i wyłącznie dla siebie. Pewne rzeczy są nie na sprzedaż i to właśnie nie jest na sprzedaż – powiedziała w wywiadzie dla plejada.pl.

Omenaa Mensah: choroba, o której nie chce mówić

Gwiazda TVN urodziła syna pod koniec 2017 roku, nie mogła się jednak długo nacieszyć macierzyństwem. Okazało się, że gwiazda musi szybko poddać się poważnej operacji. Omenaa Mensah: choroba zmusiła ją do szybkiego wyjazdu za granicę, by tam poddać się zabiegowi. Na co zachorowała Mensah?

– Na temat choroby nie chcę rozmawiać. Jestem po bardzo ciężkiej operacji i szczęśliwie udało się to wszystko tak załatwić, żebym mogła cieszyć się macierzyństwem, cieszyć się tym, co mam. Mówię o tym tylko dlatego, żeby ludzie nie myśleli, że jest jak z bajki – powiedziała prezenterka w wywiadzie z Marcinem Cejrowskim.

Operacja na szczęście sprawiła, że Mensah mogła w spokoju wrócić do zadań świeżo upieczonej mamy. Gdzie odbył się zabieg?

– Zawsze mówię, że wtedy w jedynym momencie za dużo szczęścia się skumulowało i żeby była równowaga, to tak musiało być. Byłam operowana za granicą, bo w Polsce się nie podjęto – dodała dziennikarka, kończąc tym samym temat swojej choroby.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Omenaa Mensah: choroba
fot. instagram.com @omenaamensah

Jakiś czas temu Omenaa Mensah musiała poddać się poważnej operacji.

Omenaa Mensah: choroba
instagram.com/omenaamensah

Popularna dziennikarka na jakiś czas zniknęła z showbiznesu.

Omenaa Mensah: choroba
instagram.com/omenaamensah

Udało jej się ukryć przed mediami nie tylko ciążę, ale i nowy związek!

Omenaa Mensah: choroba
instagram.com/omenaamensah

Omenaa Mensah: choroba nie pozwoliła jej się długo cieszyć macierzyństwem. Prezenterka krótko po porodzie musiała poddać się operacji.

omenaa mensah: choroba
instagram.com/omenaamensah

Na szczęście od czasu operacji Mensah wróciła do życia publicznego i cieszy się nowym związkiem oraz macierzyństwem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zgrabna pupa. Proste i skuteczne ćwiczenia na pośladki, które działają błyskawicznie
  2. Beata Tadla wyprawiła synowi zwykłą 18-tkę. Gości jednak mocno poniosło i rozpętała się burza
  3. Jak kiedyś wyglądała Agnieszka Chylińska? Największa metamorfoza w Polsce!

źródła: pomponik.pl, plejada.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.