Omenaa Mensah: rodzice gwiazdy przeszli wiele trudnych chwil. W jednym z wywiadów matka prezenterki szczerze przyznała: „ludzie pluli na mnie na ulicy”. Według mamy pogodynki, nieznajomi na ulicy mieli również kierować do niej obraźliwe zwroty. Dlaczego?

Matka dziennikarki, Izabela Mensah, w szczerym wywiadzie przeprowadzonym przez Małgorzatę Ohme w programie Oczami matki wyznała, że musiała zmierzyć się z dyskryminacją. Omena Mensah: rodzice dziennikarki przeszli trudne chwile, gdy dziennikarka była mała.

Omenaa Mensah: rodzice dziennikarki byli dyskryminowani

Powszechnie wiadomo, że Polska nie jest najbardziej tolerancyjnym krajem na świecie i wciąż słyszymy o aktach przemocy wobec osób o odmiennym kolorze skóry. W latach siedemdziesiątych, gdy na świat przyszła Omenaa Mensah, ludzie również nie szczędzili wobec siebie przykrych słów. 

Chociaż powstaje coraz więcej fundacji i organizacji, mających na celu ochronę osób różnych narodowości, to nadal zdarzają się nieprzyjemne sytuacje. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę mama Omeny, która opowiedziała o bolesnych chwilach, których doświadczyła wraz z rodziną. Szczególny problem z nietolerancją można zauważyć w małych miejscowościach. 

Matka Omeny ze łzami w oczach przyznała, że spotkała się z okrutnymi aktami agresji. Mieszkańcy nie chcieli zaakceptować faktu, że kobieta związała się z mężczyzną o afrykańskich korzeniach, który wyróżniał się na tle społeczności. Z tego powodu wielokrotnie spotkała się z agresywnymi zachowaniami. 

Traumatyczne doświadczenia

Izabela Mensah wyznała w rozmowie z Małgorzatą Ohme, że wielokrotnie spotkała się z nieprzyjemnymi sytuacjami na ulicy ze strony przechodniów. Była wyzywana i wytykana palcami. Musiała stawać w obronie swojego partnera, ojca Omeny. Zawsze stawała w obronie swojej i swojego ukochanego. W obronie zasad i idei, którym była wierna. Kobieta doskonale poznała problematykę tolerancji, akceptacji i różnic kulturowych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

omenaa mensah: rodzice
instagram.com @omenaamensah

Omenaa Mensah: rodzice dziennikarki przeszli trudne chwile. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnamy płeć DZIECKA Joanny Kulig! Znajoma gwiazdy zdradziła szczegóły
Następny artykułGdzie mieszka Kinga Duda? Córka prezydenta żyje w pięknym miejscu