Omenaa Mensah planuje zmianę stanu cywilnego? Piękna pogodynka wyjawiła w jednym z wywiadów swoje zamierzenia odnośnie związku. Zdradziła także, czym ukochany podbił jej serce. Jesteście ciekawi? Gwiazda czule o partnerze i planach na przyszłość.

Omenaa Mensah należy do kobiet, których nie sposób przeoczyć na ulicy. Przebojowa i atrakcyjna pogodynka wzbudza wiele zamieszania zarówno swoją działalnością zawodową i społeczną, jak i interesującym życiem osobistym. Gwiazda TVN zdecydowała się związać z naprawdę wyjątkowym mężczyzną, poza którym nie widzi świata. Czym tak bardzo ją ujął? Czy zakochani niedługo poinformują opinię publiczną o planowanym ślubie? Znamy wszystkie odpowiedzi! 

Omenna Mensah planuje ślub?

Omenaa Mensah udzieliła wywiadu, w którym ujawniła kulisy swojego związku. Gwiazda jest obecnie związana z Rafałem Brzoską, ojcem jej syna Vincenta.

Pogodynka TVN przyznała, że na razie nie planuje ślubu. Wyjaśniła, że zmiana stanu cywilnego nie jest jej niezbędna do szczęścia i nie zanosi się, żeby miała zmienić zdanie. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości podejmie inną decyzję, ale na razie nie potrzebuje „papierka”, żeby być z ukochanym mężczyzną. Omenaa Mensah wyjawiła także, czym Rafał Brzoska ją zauroczył. Słowa dziennikarki są naprawdę wzruszające

Gwiazda wyjawiła, że z partnerem świetnie się dogadują i dzielą wiele cech charakteru. Zdradziła, że jako dojrzała kobieta doskonale wie, czego oczekuje od drugiej osoby, a Rafał Brzoska spełnia wszystkie wymagania. Co więcej, ukochany jest wspaniałym ojcem! Mensah zaznała ze strony mężczyzny wiele uwagi i troski, a jeśli sytuacja stawała się problematyczna, za każdym razem potrafił stawić czoła kłopotom. 

– Ujął mnie dobrocią, wrażliwością, tym, jaka ja byłam dla niego ważna. Tym, jakim jest tatą, bo jest super tatą. W takich momentach, w których taka osoba jest potrzebna, staje na wysokości zadania – wyznała w rozmowie z portalem plejada.pl

Kim jest Rafał Brzoska?

Rafał Brzoska jest znanym polskim przedsiębiorcą, ekonomistą i inwestorem, a także jednym ze 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. Do najbardziej znanych przedsięwzięć Brzoski należy założenie firmy paczkomatów InPost. 

Jak podaje se.pl, na początku para starała się utrzymać łączące ich relacje w tajemnicy. Fani nie zdawali sobie sprawy, że Omenaa Mensah jest w ciąży prawie do porodu. Mały Vincent przyszedł na świat w 2017 roku. Chłopczyk ma być prawdziwą kopią swojego taty.

Spodziewaliście się, że Omenaa Mensah na razie nie ma zamiaru wychodzić za mąż? Jesteśmy ciekawi, czy partner zdoła ją przekonać do zmiany decyzji!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najlepszy krem na cellulit. Preparaty na cellulit, które działają cuda
  2. Kasia Nosowska wyśmiewa retusz nowej okładki. ”Czy o takie okładki walczyli nasi pradziadowie?”
  3. Aktor ”M jak miłość” padł ofiarą OKRUTNEGO żartu. Czy przez to może stracić pracę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

omenaa mensah
fot. instagram.com @omenaamensah

Omenaa Mensah wyjawiła, czy planuje wziąć ślub z partnerem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMarzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
Następny artykułChart rosyjski to spektakularny i arystokratyczny towarzysz
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.