Connect with us

Showbiz

Omenaa Mensah urodziła! Przez cały czas ukrywała ciążę

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Omenaa Mensah urodziła drugie dziecko! O jej ciąży mało kto wiedział, właśnie zdradziła płeć dziecka i wyjaśniła, dlaczego ukrywała ciąże. 

Mało kto wiedział o tym, że Omenaa w ogóle jest w ciąży. Dziennikarka niewiele ujawnia ze swojego prywatnego życia. Teraz ogłosiła, że urodziła zdrowego chłopca! Jej 16-letnia córka Vanessa na pewno jest zachwycona, że została starszą siostrą.

Wyjaśniła dlaczego zniknęła z mediów

https://www.instagram.com/p/Bc9q8u2lQnX/?taken-by=omenaamensah

W rozmowie z Dzień Dobry TVN, dziennikarka wyjaśniła swoją długą nieobecność w mediach. Powód? Urodziła swoje drugie dziecko. Na antenie TVN wyjaśniła jak udało jej się utrzymać ciąże w tajemnicy przed światem mediów, którego jest częścią:

Okazuje się, że można w Polsce zostać szczęśliwie mamą, żeby cieszyć się tym szczęściem w swoim domu w gronie swoich bliskich. Jeśli nie chcesz ze swojego życia prywatnego robić publicznej szopki, szanujesz ten czas i czekasz na ten czas i jest to takie twoje marzenie, które się spełnia – chcesz je mieć dla siebie, nie chcesz mieć tego stresu, fotoreporterów biegających za tobą i nie musisz w taki sposób promować siebie, poprzez swoje prywatne sprawy, to to po prostu robisz dla siebie i dla swoich bliskich. Ja właśnie tak postanowiłam, że nie będę ani zarabiać ani afiszować się ze swoim życiem prywatnym – wyjaśniła.

W rozmowie powiedziała również jakie ma plany na najbliższy czas:

– Jak się jest po 30, i się zostaje po raz drugi mamą, to inaczej się patrzy na te rzeczy. Czas macierzyństwa jak się jest dojrzałą mamą, to chcesz poświęcić czas dla małego człowieka, pod koniec roku planujemy wielką rzecz z moją fundacją, sztuka teatralna – powiedziała.

Lelum.pl gratuluje i wita na świecie zdrowego chłopca 🙂

ZOBACZ TEŻ: NAGA Omenaa Mensah w wannie z DILDO. Szokujące początki jej kariery

źródło: plotek.pl

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Showbiz

BAFTA 2018. Zobaczcie najpiękniejsze kreacje gwiazd. Jest też CIĄŻOWY BRZUSZEK!

Opublikowane

-

Nagrody BAFTA to brytyjski odpowiednik Gali Oscarowej, nagrody rozdano w niedziele wieczorem w  Royal Albert Hall w Londynie. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy