Omenaa Mensah: wzrost pogodynki jest jednym z jej największych atutów. Nic dziwnego, że w początkach kariery zdecydowała się spróbować swoich sił w modelingu – z sukcesami! Mogłaby zupełnie zrezygnować z wysokich obcasów: ma nogi do samego nieba!

Zanim gwiazda TVN zaczęła karierę dziennikarską, zdarzało jej się dorabiać na wybiegach nie tylko w Polsce, a nawet całej Europie. Już w 2004 roku, gdy związała swoją ścieżkę zawodową z telewizją, zaproponowano jej sesje w magazynach Playboy i CKM. Nie bez przyczyny uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych polskich dziennikarek. Chociaż już w lipcu skończy czterdzieści lat, nikt nie dałby jej więcej niż trzydzieści lat. Jednak oszałamiającej kariery nie zawdzięcza swojej urodzie, lecz inteligencji, ciężkiej pracy i wytrwałości. Omenaa Mensah: wzrost pogodynki jest naprawdę imponujący. Ile wynosi? Będziecie pod wielkim wrażeniem!

Ile wzrostu ma Omenaa Mensah?

Pogodynka TVN ma aż sto siedemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu. Mogłaby zupełnie zrezygnować z butów na wysokich obcasach, a jej nogi i tak będą wyglądać szałowo. 

Omenaa Mensah doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów. Na swoim Instagramie chętnie prezentuje zdjęcia w szykownych stylizacjach. Na specjalne okazje najczęściej wybiera kreacje sięgające powyżej kolan, chociaż na czerwonym dywanie można też zobaczyć ją w iście hollywoodzkich sukniach do samej ziemi. Można zauważyć wyjątkowe upodobanie Mensah do czerni i czerwieni, które znakomicie współgrają z jej karnacją. 

Co robi Omenaa Mensah?

Może się wydawać, że Omenaa Mensah obecnie przeżywa najszczęśliwszy okres w swoim życiu. Gwiazda odnalazła szczęście u boku nowego partnera. O kogo chodzi?

Rafał Brzoska jeden z najbogatszych Polaków. Z partnerką łączy go między innymi zamiłowanie do egzotycznych podróży, a także żyłka biznesowa. Mensah od lat rozważnie inwestuje w różne przedsięwzięcia i rozwija własną działalność, Brzoska ma na koncie m.in. firmę InPost i Paczkomaty. 

Zakochani w 2017 roku powitali na świecie synka o imieniu Vincent. Wiadomość o ciąży pogodynki pojawiła się w mediach na krótko przed rozwiązaniem. Omenaa Mensah w ciągu tamtych dziewięciu miesięcy borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi, dlatego wolała utrzymać swój wyjątkowy stan w tajemnicy. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Chłopczyk jest podobny do Rafała Brzoski, ma jasne włosy i buzię. Pod tym względem różni się od starszej o piętnaście lat przyrodniej siostry Vanessy, która wygląda jak wierna kopia mamy. Ciekawe, czy pójdzie w jej ślady?

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska chętnie dzielą się z fanami kulisami swojego udanego życia na portalach społecznościowych. Niedawno opublikowali fotografie wykonane podczas ferii zimowych. Para spędziła je we francuskiej części Alp, jeżdżąc na nartach i ciesząc się słoneczną pogodą.

Omenaa Mensah: wzrost gwiazdy jest imponujący. To naprawdę piękna kobieta!

omenaa mensah wzrost
fot. instagram.com @omenaamensah

Omenaa Mensah: wzrost pogodynki to jeden z jej największych atutów.
1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDziwne zwierzęta. Poznaj najciekawsze zwierzęta świata
Następny artykułWiek Barbary Brylskiej może zmylić każdego. Gwiazda nadal zachwyca urodą
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.