Omenaa Mensah z partnerem: kim jest wybranek popularnej dziennikarki? Para długo ukrywała przed światem swoje uczucia, jednak jakiś czas temu zdecydowali się ujawnić swój związek. Fani nie mogą uwierzyć w to, kim jest biznesmen!

Omenaa Mensah to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek. Nie zajmuje się jednak jedynie telewizją: gwiazda prowadzi własną fundację, jest także właścicielką firmy meblarskiej. Jej partner również nie próżnuje i jest bardzo znanym przedsiębiorcą. Omenaa Mensah z partnerem naprawdę  mają smykałkę do interesów! Kim jest partner gwiazdy?

Omenaa Mensah z partnerem

Kim jest partner znanej prezenterki? Omenaa Mensah nie od razu podzieliła się ze światem informacją o swoim ukochanym. Wiadomość o drugim dziecku gwiazdy dotarła do fanów dopiero pod koniec ciąży i mocno ich zaskoczyła. Pierwsza córka Omeny pochodzi z poprzedniego związku, wszyscy byli więc zaintrygowani wiadomością o kolejnym potomku. Wtedy jednak Omenaa Mensah z partnerem postanowili się ujawnić i okazało się, że jej wybranek to nie kto inny, jak Rafał Brzoska – jeden z najbogatszych biznesmenów w Polsce.

Kim jest Rafał Brzoska, partner Omeny Mensah?

Para coraz częściej zaczęła publikować na Instagramie wspólne zdjęcia i pojawiać się publicznie wraz z córką dziennikarki, Vanessą oraz nowo narodzonym synem, Vincentem. Wszystko wskazuje na to, że partnerzy za sobą szaleją. Portal Jastrząb Post podaje wypowiedź znajomego pary na temat ich związku: 

– Rafał jest totalnie zakochany i rozpieszcza ją i syna. Omenaa dawno nie była tak szczęśliwa. Wreszcie znalazła mężczyznę, o jakim zawsze marzyła, przy którym może czuć się sobą i rozwijać swoją karierę. Nie ma zamiaru ukrywać już tego uczucia – powiedział znajomy Mensah i Brzoski.

Czym zajmuje się partner dziennikarki? Rafał Brzoska to jeden z najbogatszych polskich biznesmenów. Jest twórcą między innymi Paczkomatów i firmy InPost, inwestuje także w liczne spółki związane z przemysłem e-commerce oraz nowych technologii. Brzoska to jeden z najmłodszych polskich milionerów, wielokrotnie wymieniany przez tygodnik Wprost na liście 100 najbogatszych Polaków. Omenaa Mensah z partnerem wiodą więc nie tylko szczęśliwe życie prywatne, oboje wiodą także udane życie zawodowe. Nic tylko pogratulować parze sukcesów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Omenaa Mensah z partnerem
instagram.com/omenaamensah

Omenaa Mensah z partenerem długo kryli się ze swoim uczuciem przed mediami.