W programie „Pytanie na śniadanie” często poruszane są tematy zdrowotne, głównie pod kątem drobnych niedogodności, które widzowie, uzbrojeni w odpowiednią wiedzę, są w stanie rozwiązać sami. Właśnie dlatego w trakcie ostatniej emisji rozmawiano o tym, jak radzić sobie z napiętym po śnie karkiem.

W studio znalazł się fizjoterapeuta, który nie tylko tłumaczył, co można zrobić i jak zapobiec sztywnej szyi, ale także pokazywał różne metody masażu na prowadzących.

„Pytanie na śniadanie”: Łukasz Nowicki był wyjątkowo spięty

Specjalista zaprezentował, jak w domowych warunkach, przy pomocy drugiej osoby nieco ulżyć sobie, gdy napięta szyja naprawdę daje się we znaki. Posadził przed sobą na zwykłym krześle Małgorzatę Opczowską, oparł jej głowę o swój brzuch i zaczął masować nasadę głowy, barki oraz kark.

Nieco zazdrosny o masaż musiał być Łukasz Nowicki, ponieważ prezenter w pewnej chwili stwierdził, że czas na zmianę i to on zasiadł na krześle. Gdy tylko fachowiec dotknął jego szyi, przyznał, że czuć dużo większe napięcie od tego, którego doświadcza jego współprowadząca. Znany ze swojego poczucia humoru prezenter postanowił obrócić to w żart.

No i widzą państwo, takie jest moje życie. Cały czas w napięciu i w nerwach. Nikt nie przytuli czasami — stwierdził Nowicki, ewidentnie używając swojego kunsztu aktorskiego do podkręcenia wypowiedzi.

„Pytanie na śniadanie”: Łukasz Nowicki opierał się Małgorzacie Opczowskiej

Gdy tylko prezenterka usłyszała nieco udawane żale kolegi, nie tylko go przytuliła, ale także chciała zrobić coś więcej, by się zrelaksował. Poleciła mu, by rozpiął płaszcz, to będzie mógł rozluźnić się bardziej w trakcie masażu. Zaczęła już nawet rozpinać guziki, ale Łukasz ją powstrzymał.

Nie możesz, bo tam brzuch mi się ukrywa skwitował prezenter, z powrotem się zapinając.

Jak widać, humor trzyma się Łukasza Nowickiego i to pomimo jego napięcia oraz nieprzyjemnej konieczności występowania w studio letnim w tak zimny dzień. To właśnie dlatego prowadzący mieli na sobie płaszcze i ciepłe ubrania.

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie
Kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie
Kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Ida Nowakowska we łzach. Wszystko z powodu wspomnień o Annie Przybylskiej
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl