Operacja to nieprzyjemne doświadczenie dla każdego człowieka. Patrząc na rodzinę Zamachowskich, okazuje się, że można podejść do niej z dystansem i na wesoło. Sławna para zrelacjonowała wizytę z pobytu aktora w kaliskim szpitalu! 

Wiadomo nie od dziś, że Zbigniew Zamachowski od dawna boryka się z problemami ortopedycznymi. Już wcześniej dwukrotnie zmuszony był poddać się operacji na stopy, które zakończyły się sukcesem. Jak się okazuje, to nie koniec zdrowotnych problemów Zamachowskiego. Czeka go kolejna operacja, tym razem artroskopia kolana. Jego wizytę w szpitalu zrelacjonowała za pośrednictwem serwisu Facebook żona Monika, która w ciężkich chwilach bacznie stoi u boku męża. 

Zbigniewa Zamachowskiego czeka kolejna operacja

Ostatnio małżeństwo Zamachowskich nie może narzekać na nudę. Niestety, nie jest to najłatwiejszy czas w ich życiu. Najpierw prezenterka musiała pożegnać się z programem Pytanie na śniadanie, natomiast teraz dowiadujemy się, że aktor trafił do szpitala i czeka go operacja.

operacja
https://www.facebook.com/SzpitalKalisz/

Pomimo pecha, para nie załamuje się. Zarówno Zbigniew, jak i Monika bardzo chwalą sobie opiekę medyczną w szpitalu w Kaliszu. Postanowili nawet, że uspokoją fanów aktora, relacjonując na Facebooku wizytę w placówce. Jak się okazuje, to nie pierwszy operacja aktora w tym miejscu.

Aktor poleca opiekę medyczną w Kaliszu 

Zbigniew ze względu na swoje problemy ortopedyczne musiał już dwukrotnie przejść zabieg na stopę. Aktor zapewnia, że jest bardzo zadowolony z opieki medycznej w kaliskim szpitalu. Widać, że artysta w ogóle się nie stresuje i wierzy, że operacja zakończy się sukcesem. 

operacja
instagram.com/monikazamachowska

Sam szpital nie ukrywa, że bardzo doceniają opinię Zamachowskiego na temat ich usług medycznych. Na facebookowej stronie placówki możemy znaleźć filmik nakręcony przez aktora, zarówno z samej konsultacji lekarskiej, jak i sprzed wejścia. Lekarze cieszą się z rekomendacji aktora i zapewniają, że zdrowie pacjentów jest dla nich najważniejsze. 

– Wszyscy pacjenci są dla nas ważni, każdy z osobna jest istotny. A jak się okazuje i nasz szpital bywa ważny dla Pacjentów. Nasze oddziały i naszych Lekarzy — nie po raz pierwszy — wybiera na przykład znakomity aktor — Zbigniew Zamachowski – informuje personal na profilu facebookowym szpitala.

Trzymamy kciuki, żeby operacja się udała!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

operacja
instagram.com/monikazamachowska

Monika i Zbigniew nie ukrywają, że bardzo polubili personel szpitala, a ich usługi są na najwyższym poziomie.

operacja
facebook.com/SzpitalKalisz/

Małżeństwo nakręciło relację ze szpitala, aby uspokoić fanów znanego aktora. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się niezwykłym talentem męża. Uwagę fanów przykuł jednak inny szczegół
  3. Popularny muzyk robił córce testy na dziewictwo. ”Jej błona jest wciąż nienaruszona”
  4. Gwiazda „Top Model” urodziła! Modelka pochwaliła się maluszkiem na Instagramie
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

źródło: rmf.fm

 

 

 

 

Poprzedni artykuł92-latka dowiedziała się, że zostało jej kilka miesięcy życia. Wnuk zadał jej wtedy jedno pytanie
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci Piotra. „Mam poczucie, że nic gorszego mnie już w życiu nie spotka”
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.