Operacja lubianego gwiazdora TVN bardzo zmartwiła jego fanów. Wcześniej nie mieli pojęcia, że z jego zdrowiem nie jest najlepiej. Poważny zabieg sprawił, że na jakiś czas musiał zniknąć z mediów. Wszystko wyszło na jaw przez przypadek. Wiemy, w jakim jest stanie.

Niepokojące wieści dotyczące zdrowia Agustina Egurroli docierały do nas już od kilku dni. Znany tancerz i juror chętnie oglądanego programu Mam talent w końcu mógł przyznać, co mu dolegało i jak się dziś czuje. Jak operacja wpłynie na jego karierę?

Operacja Agustina Egurroli

Przez pewien czas Agustin Egurrola nosił ciemne okulary, co nie umknęło uwadze jego fanów. Kiedy w ten sposób pracował na planie programu TVP Jaka to melodia, pojawiły się pytania. Tancerz przyznał, że musiał przejść operację oczu.

Tak, miałem operację oczu. Czuję się dobrze, operacja się udała. Ten mój wzrok się pogarszał, ale już wszystko idzie w dobrym kierunku – powiedział w rozmowie z Super Expressem.

To wspaniałe wieści dla wszystkich, którzy martwili się o gwiazdora TVN. Wiemy, że już mógł zdjąć ciemne okulary i wrócił do intensywnej pracy. Właśnie przygotowuje swoich tancerzy do sylwestrowych występów.

Ile lat ma Agustin Egurrola?

Agustin Egurrola ma 51 lat. Słynny tancerz polsko-kubańskiego pochodzenia urodził się 8 września 1968 roku w Warszawie. Karierę zaczynał jako 19-latek, a swój talent szlifował pod okiem najlepszych, w tym Iwony Pavlović. Kilka lat później założył własną grupę taneczną, która działa pod nazwą Volt.

Gdzie pracuje Agustin Egurrola? Agustin Egurrola pracuje nie tylko na planie Mam talent TVN. Współpracuje z wieloma stacjami i ćwiczy z występującymi na ich antenie tancerzami, jednak sam nie pojawia się na ekranie. Przygotowywał też gwiazdy takie jak: Maryla Rodowicz, Irena Santor, Garou, Krzysztof Krawczyk, Natalia Oreiro czy Golec uOrkiestra.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

OPERACJA
instagram.com/agustinegurrola

Agustin Egurrola miał operację oczu.

OPERACJA
instagram.com/agustinegurrola

Zabieg się udał, a gwiazdor TVN dobrze się czuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. „Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji”
  2. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  3. Najbardziej hojne znaki zodiaku. Bez wahania oddadzą innym wszystko, co mają
  4. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać
  5. Kupiła synkowi banany w supermarkecie. Teraz ostrzega innych rodziców
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
Poprzedni artykułJak się ubrać na łyżwy? Praktyczne i stylowe porady
Następny artykuł89-letnia babcia uszyła 450 koców i swetrów dla psów. Wszystko przekazała do schroniska
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.