Operacja Tomasza Sekielskiego dobiegła końca. Dziennikarz opublikował nagranie, na którym jest podłączony do szpitalnej aparatury. Choć mówienie jeszcze sprawia mu trudność, zwrócił się do swoich obserwatorów: tak jakby mi wycięli brata bliźniaka z brzucha — mówił na Facebooku.

Operacja Tomasza Sekielskiego była tajemnicą. Gdy wszyscy myśleli, że dziennikarz odpoczywa po nagraniu filmu Tylko nie mów nikomu, on w tym czasie przygotowywał się do poważnej operacji. Dziś jest już po wszystkim. Jak czuje się Tomasz Sekielski?

Na co choruje Tomasz Sekielski?

Tomasz Sekielski choruje na otyłość i cierpi na związane z nią dolegliwości. Jak mówił w rozmowie z Newsweekiem, nie rozwinęła się u niego cukrzyca, ale od kilku lat musiał przyjmować leki kardiologiczne. U dziennikarza wystąpiły także problemy z nadmiernie obciążonymi stawami.

– Tak oto kończy się obżarstwo — mówił na opublikowanym nagraniu.

Tomasz Sekielski w młodości nie miał problemów z nadwagą, ale nieregularne posiłki w dorosłym życiu sprawiły, że zaczął przybierać na wadze, a w końcu stracił kontrolę i zaczął jeść coraz więcej. Jakiś czas temu dziennikarz przyznał, że gdy waga zaczęła wskazywać 185 kilogramów, zrozumiał, że pora na zmiany. Rozpoczął dramatyczną walkę o zdrowie, aż w końcu zdecydował się na radykalne środki.

Operacja Tomasza Sekielskiego

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. W szpitalu czekali na niego żona i brat. Na opublikowanym nagraniu, wprost ze szpitalnego łóżka, opowiedział o powodach swojej decyzji.

– Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka! Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem, że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie — napisał pod nagraniem na Facebooku.

Dziennikarz podziękował Henryce Krzywonos, która zmobilizowała go do podjęcia trudnej decyzji. Jak powiedziała żona Tomasza, który w chwili opublikowania nagrania nie rozmawiał jeszcze z lekarzem, operacja się udała i wszystko jest w porządku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

OPERACJA
facebook.com/Sekielski

Tomasz Sekielski od lat zmaga się z otyłością.

OPERACJA
facebook.com/Sekielski

Dziennikarz prezszedł operację zmniejszenia żołądka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Bilety na koncert Roksany Węgiel nawet za 999 złotych. W cenie same rewelacje
  3. Pisarz pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka. Napisał dotąd nieznane fakty z jego życia
  4. Mateusz Damięcki opublikował mocny wpis na Instagramie. Pisze o Kościele, narodowcach i LGBT
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

Źródło: Newsweek

Poprzedni artykułDziś świętowaliby trzecią rocznicę ślubu. Piotr Woźniak-Starak pięknie mówił o żonie: ”To jest coś głębszego, mówią o nas stare dusze”
Następny artykułTrwały makijaż na upały. Sprawdzone sposoby na letni makijaż
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.