Operacje plastyczne mogą być nie tylko silnie uzależniające, ale również… dziedziczne! Uzależnione kobiety zwykle zaczynają od delikatnej korekty noska lub ust. Następnie pod skalpelem kończy niemalże każda część ich ciała. Tak tez było w przypadku pewnej matki. Co więcej, kobieta była do tego stopnia zachwycona efektami, że namówiła na nie swoją córkę! Dziś wyglądają dokładnie jak bliźniaczki. 

Jak dwie krople wody, bez wątpienia każdy z was chociaż raz spotkał się z tym określeniem. Używa się go głównie do podkreślenia podobieństwa między rodzicem a dzieckiem. Jednak nie zawsze to stwierdzenie posiada pochlebny wydźwięk. Szczególnie gdy matka jest uzależniona od operacji plastycznych, a córka zrobi wszystko by się do niej upodobnić!

Operacja plastyczne zupełnie je zmieniły!

W momencie, gdy portal piximus.com udostępnił zdjęcia tej nastolatki, cały internet zawrzał. Internauci nie mogli uwierzyć w przemianę, która przeszła dziewczyna. Niestety nie były to komentarze wyrażające zachwyt nad jej nowym wyglądem.

Nie wiecie, o co chodzi? Już wszystko tłumaczymy! Nastolatka, o której chcielibyśmy was opowiedzieć, jeszcze do niedawna była piękną i naturalną dziewczyną. Nie ulega wątpliwości, że wyrosłaby na niezwykle atrakcyjną i pełną wdzięku kobietę. Niestety do tego raczej nie dojdzie… Dlaczego? Odpowiedź jest niezwykle prosta!

Dziewczyna była zapatrzona w mamę

I w tym tkwi cały problem. Musicie wiedzieć, że matka dziewczyny uzależniona jest od operacji plastycznych. W momencie, gdy jej pociecha zobaczyła, tak kolosalne zmiany u swojego największego autorytetu… sama zapragnęła przejść spektakularną przemianę.

Swoją przygodę zaczęła od subtelnej korekty nosa… a później już wszystko poszło z górki! Metamorfozie zaczęła poddawać kolejne części swojego ciała. Niesocjalnie wiadomo, że jej następnym celem jest powiększenie biustu.

Jesteście ciekawe, jak wyglądała dziewczyna przed ingerencją w swój wygląd? Oto i ona!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Operacje plastyczne
piximus.com

Dziewczyna była prawdziwą naturalną pięknością!

Operacje plastyczne
piximus.com

Dziewczyna wyrosłaby na piękną kobietą. Operacje plastyczne były wielkim błędem.

Operacje plastyczne
piximus.com

Operacje plastyczne zupełnie ją zmieniły!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Różnica wieku to dla niej żaden problem. 19-latka od trzech lat spotyka się ze starszym mężczyzną, dzieli ich 42 lata
  3. Babcia została okradziona przez wnuka. „Pozbawił mnie mieszkania i oszczędności”
  4. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  5. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

Źródło: popularne.pl

 

Poprzedni artykułKarolina Korwin Piotrowska przerwała milczenie w sprawie wypadku Piotra Woźniaka-Staraka. Jej słowa są poruszające
Następny artykułCzy koty potrafią szczekać? Ten mruczek udowodnił, że tak! Nic lepszego dziś nie zobaczycie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.