Operacje plastyczne to często ostatnia deska ratunku, po którą sięga wiele osób, które nie potrafią pogodzić się z tym, jak wyglądają. Istnieją też osoby, które kochają wyglądać w sposób, który wśród większości budzi raczej odrazę. Są też ludzie, którzy padli po prostu ofiarą słabych chirurgów plastycznych. Czasami ciężko odróżnić jednych od drugich. 

Chirurgia plastyczna w ciągu ostatniej dekady stała się wyjątkowo popularna. Sięgają po nią już nie tylko celebryci z pierwszych stron gazet, ale także zwykli ludzie, którzy chcieliby coś zmienić w swoim wyglądzie. W związku z rozwojem rynku pojawiło się też niestety wielu samozwańczych profesjonalistów, którzy swoją pracą skrzywdzili wiele osób. Oto ludzie, którym operacje plastyczne nie wyszły na dobre.

Operacje plastyczne, które oszpeciły 

operacje plastyczne
instagram.com

Ta kobieta przed operacjami wyglądała przepięknie! Może jej uroda nie była klasyczna, ale miło było spojrzeć na taką twarz. Teraz niestety wygląda zupełnie inaczej — i po prostu smutno. 

operacje plastyczne
instagram.com

Oto kolejna śliczna z natury dziewczyna, która oszpeciła się operacjami. Czy naprawdę takie miała zamierzenie, czy to już ewidentny błąd chirurga?

operacje plastyczne
instagram.com

Niemożliwe, by kobiecie chodziło o taki efekt, prawda? Te pośladki wyglądają sztucznie i po prostu niewygodnie. Mamy nadzieję, że udało jej się to skorygować. 

operacje plastyczne
instagram.com

Tak karykaturalne rysy twarzy musiały być już celowe. Może ta pani jest bardzo oddana komedii i poświęciła się dla sprawy. Ale jak się mówi z tak napiętą skórą twarzy?

operacje plastyczne
instagram.com

Jeśli te panie nie są bliźniaczkami, to może ich chirurg nie jest taki najgorszy na świecie. Z pewnością mogłyby ujść za jedną osobę. 

operacje plastyczne
instagram.com

Ten chłopak zdecydowanie powinien pozwać lekarza, który powiększał mu usta. To musiał być błąd. Nikt chyba nie chciałby, żeby jego wargi wyglądały w taki sposób… 

operacje plastyczne
East News

Ta pani z pewnością mogłaby się wcielić w rolę pradawnego wampira. Rozumiemy pogoń za młodością, ale czy jej skóra jest jeszcze zrobiona ze skóry?

operacje plastyczne
Bulls

Donatella Versace jest znana z operacji plastycznych i charakterystycznych blond włosów. W pewnym momencie chyba jednak przesadziła…

operacje plastyczne
Bulls

Pete Burns to zmarły kilka lat temu wokalista grupy Dead or Alive. Mężczyzna był znany ze swojego często zmieniającego się, androgynicznego wyglądu, jednak ciągłe operacje doprowadziły do problemów zdrowotnych. 

operacje plastyczne
Bulls

Jocelyn Wildenstein jest znana z tego, że przeszła liczne operacje plastyczne i wiodła ekstrawagancki styl życia. Nazywana jest kobietą-kotem, ze względu na kształt, jakiego jej rysy nabrały pod wpływem zabiegów. Kiedy podczas rozwodu otrzymała od męża miliardy dolarów, sędzia orzekł, że nie może wykorzystać tych pieniędzy na dalsze operacje. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wcześniejsza emerytura od zaraz. Skorzystać może nawet 100 tys. Polaków
  2. Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej. Będzie nowy konflikt?
  3. Fryzury dla psów. 8 najpiękniejszych i praktycznych fryzur dla psów długowłosych
  4. Beret francuski, jak go nosić? Wyglądaj jak Paryżanka
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

źródła: fakt.pl, wikipedia.org

Poprzedni artykułChoroba syna zmusiła ją do rezygnacji z kariery aktorskiej. Była gwiazdą „Na Wspólnej”
Następny artykułPies, który wygląda jak gepard. Ludzie są zdumieni jego wyglądem, jest niesamowity
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego