Operacje plastyczne już dawno przestały być tematem tabu dla kobiet. Od kilka lat chirurgia plastyczna przechodzi prawdziwą rewolucję, kiedyś operacje zarezerwowane dla dojrzałych kobiet, stały się codziennością 20-latek. Te podjęły kontrowersyjną decyzję, by upodobnić się do siebie. Wydały na to niemałą fortunę. 

20-letnia Kayla i jej mama Georgina są ze sobą w bardzo dobrych stosunkach. Do tego stopnia, że tej drugiej nie przeszkadza, że jej córka pracuje w klubie ze striptizem. To właśnie pieniądze z tej pracy oraz te otrzymane od sponsorów, pozwalają Kayli na spełnianie swoich dość kontrowersyjnych marzeń. Do tej pory kobiety wydały na poprawianie swojego wyglądu ćwierć miliona złotych. Nie zamierzają na tym poprzestać.

Nie mam nic przeciwko temu, że Kayla ma sponsora lub że się rozbiera, żeby zapłacić za zabiegi, ponieważ spełniamy swoje marzenia – powiedziała jej matka.

Jakie są najdziwniejsze operacje plastyczne?

  1. Ministerstwo zdrowia przekazało wiadomość. Wielu Polaków będzie poruszonych, gdy dowie się prawdy
  2. Rak jelita grubego może przez lata rozwijać się w ukryciu. Istnieje jednak sposób, by wykryć go, zanim będzie za późno

Z pewnością zaliczyć do nich można, te, których celem jest  wygląd kogoś innego. Obie panie, jak już wcześniej wspominaliśmy, chcą wyglądać jak Katie Price. Aby to osiągnąć poddały się już takim zabiegom jak, ostrzykiwanie ust, wybielanie zębów, przedłużanie włosów, powiększenie biustu, permanentny makijaż oraz opalanie. Efekt jest średnio zadowalający, chociaż w ich mniemaniu – genialny. Jak stwierdziła jedna z nich:

– Wyglądamy tak, jak chcemy wyglądać – powiedziała Kayla.

Jak wam się podoba wygląd pań? My jesteśmy przerażeni.

Kobiety mogłyby wziąć sobie do serca słowa polskiego doktora, Marka Szczyta, który w wywiadzie z portalem gazeta.pl powiedział:

Pacjentowi należy odmówić, kiedy nie kwalifikuje się do zabiegu. Czyli nie ma wady do skorygowania, tylko widzimisię. Należy też odmówić, kiedy jest chory z jakiegoś powodu, który uniemożliwia operację. Oczywiście należy odmówić wtedy, kiedy jest chory na głowę. Bo za pomocą skalpela problemów emocjonalnych, psychologicznych czy wręcz psychicznych się nie wyleczy. Można tylko zaszkodzić. 

ZOBACZ VIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fatalne informacje podane przez polską policję. Nie żyje 511 osób, 4913 rannych
  2. Prywatne, poruszające wyznanie Jarosława Jakimowicza na antenie TVP. Jego syn mógł nie przeżyć
  3. Ogromna tragedia na przejeździe kolejowym, jest ofiara śmiertelna
  4. Agata Duda napisała list. Wszyscy zwrócili uwagę tylko na jeden szczegół, nie można oderwać wzroku
  5. Ujawniono, jak mieszka Zenek Martyniuk. Posiadłość opływa w luksusach, przesada?
  6. Przez lata ukrywała prawdę przed mężem. Gdy synowa wyrywała marchewki z ogródka, dokonała porażającego odkrycia

źródło: ofeminin.pl

 

Poprzedni artykułZdjęcia ze ślubu Marcina Bosaka i Marii Dębskiej. Aktorka miała na sobie spektakularną suknię ślubną
Następny artykułDanuta Wałęsa skomentowała pensję dla Agaty Dudy. Nikt nie spodziewał się podobnych słów, wbiła jej szpilę