Operacje plastyczne stały się coraz bardziej popularne,  a kobiety coraz częściej ingerują we własny wygląd. Podobnie było w przypadku matki i córki, które przeznaczyły na kolejne zabiegi majątek. Modelka Katie Price postanowiła upodobnić się do swojej matki. Kwota, którą obie panie zostawiły w rękach lekarzy i kosmetologów zwala z nóg. Ich życie prywatne również szokuje.

20-letnia Kayla i jej mama Georgina są ze sobą w bardzo dobrych stosunkach. Do tego stopnia, że tej drugiej nie przeszkadza, że jej córka pracuje w klubie ze striptizem. To właśnie pieniądze z tej pracy oraz te otrzymane od sponsorów, pozwalają Kayli na spełnianie swoich dość kontrowersyjnych marzeń. Do tej pory kobiety wydały na poprawianie swojego wyglądu ćwierć miliona złotych. Nie zamierzają na tym poprzestać.

Nie mam nic przeciwko temu, że Kayla ma sponsora lub że się rozbiera, żeby zapłacić za zabiegi, ponieważ spełniamy swoje marzenia – powiedziała jej matka.

Jakie są najdziwniejsze operacje plastyczne?

Z pewnością zaliczyć do nich można, te, których celem jest  wygląd kogoś innego. Obie panie, jak już wcześniej wspominaliśmy, chcą wyglądać jak Katie Price. Aby to osiągnąć poddały się już takim zabiegom jak, ostrzykiwanie ust, wybielanie zębów, przedłużanie włosów, powiększenie biustu, permanentny makijaż oraz opalanie. Efekt jest średnio zadowalający, chociaż w ich mniemaniu – genialny. Jak stwierdziła jedna z nich:

– Wyglądamy tak, jak chcemy wyglądać – powiedziała Kayla.

Jak wam się podoba wygląd pań? My jesteśmy przerażeni.

Kobiety mogłyby wziąć sobie do serca słowa polskiego doktora, Marka Szczyta, który w wywiadzie z portalem gazeta.pl powiedział:

Pacjentowi należy odmówić, kiedy nie kwalifikuje się do zabiegu. Czyli nie ma wady do skorygowania, tylko widzimisię. Należy też odmówić, kiedy jest chory z jakiegoś powodu, który uniemożliwia operację. Oczywiście należy odmówić wtedy, kiedy jest chory na głowę. Bo za pomocą skalpela problemów emocjonalnych, psychologicznych czy wręcz psychicznych się nie wyleczy. Można tylko zaszkodzić. 

ZOBACZ VIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biżuteria dla par, która piękne podkreśli wasze uczucie. 5 idealnych zestawów
  2. O jakich kobietach marzą mężczyźni? 10 cech partnerki idealnej
  3. Dlaczego nie jestem gotowa na związek? 6 powodów, które krzyczą POCZEKAJ
  4. Jak uzdrowić związek? 10 sposobów na to, by wasza miłość rozkwitła na nowo
  5. Gdzie szukać faceta? 15 niezawodnych miejsc w Warszawie

źródło: ofeminin.pl

 

Poprzedni artykuł„Boże Narodzenie spędzę z moim mężem i jego kochanką. Nie miałam wyjścia, musiałam się zgodzić”
Następny artykułPokój córki Joanny Krupy to istne marzenie. Modelka rozpieszcza małą wystrojem jak z bajki