Operacje plastyczne miały na celu oszukać czas i zniwelować drobne niedoskonałości. Szybko jednak medycyna estetyczna stała się uzależnieniem dla aktorek, które podziwiał cały świat. Dla wielu słowo stop powinno paść już dawno temu. Tę aktorkę podziwiał cały świat, dziś jej operacyjne udoskonalanie przekroczyło granicę estetyki.

Operacje plastyczne wpłynęły na poczucie estetyki wielu słynnych kobiet. Ta aktorka była podziwiana za swoją naturalną urodę. Dziś to tylko wspomnienie, nie przypomina dawnej siebie.

Operacje plastyczne odebrały jej urodę

Mowa o Jennifer Grey, słynnej i kochanej przez wszystkich odtwórczyni roli Baby w Dirty Dancing. Jej partnerem w filmie był Patrick Swayze, bożyszcze wszystkich ówczesnych nastolatek. Jennifer Grey była podziwiana za swoją urodę i figurę. Choć gwiazda z biegiem lat nadal wyglądała świetnie, wciąż nie może pogodzić się z upływającym czasem.

Modne ubrania, ciągła zmiana fryzury, nowoczesny styl życia i operacje plastyczne świadczą, o braku zgody aktorki na biegnący czas. Mimo to gwiazda cieszy się urodą, chociaż z czasem coraz trudniej to stwierdzić – ilości zabiegów estetycznych widocznie się powiększają.

  1. Studentka miała problemy z pieniędzmi i prosiła o pomoc mamę. Nie wiedziała, że słucha jej ktoś jeszcze
  2. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  3. Córka i ciężarna żona ministra środowiska mają koronawirusa. Wiadomo, w jakim są stanie

Jennifer Grey: operacje plastyczne ją odmieniły

Jennifer Grey ma teraz 55 lat. Swoją przygodę z filmem rozpoczęła w 1984 roku. Trzy lata później zagrała w dziś kultowym filmie Dirty Dancing, który przyniósł jej ogromną popularność. Niestety, premiera filmu zbiegła się z tragicznym wydarzeniem w życiu aktorki. Kilka tygodni przed tym jak stała się światowego formatu gwiazdą, uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Auto prowadził jej partner,  Matthew Broderick. W wyniku tego wydarzenia zginęły dwie kobiety, a aktorka ma trwale uszkodzone kręgi szyjne. Po tym zdarzeniu kobieta wycofała się z grania. Jednak kultowa rola nigdy nie odebrała jej popularności. Dziś możemy podziwiać 55-letnią aktorkę w nieco odmienionym wydaniu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

operacje plastyczne
instagram.com/ jennifer_grey

Jennifer Grey swoją rolą w Dirty Dancing osiągnęła ogromną popularność.

operacje plastyczne
instagram.com/ jennifer_grey

Operacje spowodowały, że aktorka nadal wygląda jak 30-latka.

operacje plastyczne
facebook.com/jennifer grey

Jak Wam się podoba Jennifer Grey obecnie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy stanu przedzawałowego. Każdy powinien je znać
  2. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  3. Pielęgniarka wyznała, że zarabia 3,5 tys. Wiceprezes Lotosu: „Można zmienić pracę, nikt tej pani nie zmuszał”
  4. Płuca chorych na koronawirusa. Lekarz wyjawił, co się w nich dzieje po zarażeniu
  5. Nie żyje 11 osoba zakażona w Polsce. Mężczyzna z Wrocławia
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

źródło: onet.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl