Operacje plastyczne zawsze wiążą się z pewnym ryzykiem. Nigdy nie mamy pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Tak było też i w przypadku modelki z New Dheli, Shilpii Sethi. Kobieta jako 20-latka poddała się zabiegowi powiększenia pośladków. Efekt, który otrzymała, był daleki od jej pierwotnej wizji. Na domiar złego po operacji nie była w stanie siedzieć przez pół roku. 

Modelka z Indii w rozmowie z MailOnline ujawniła sekret swoich krągłych pośladków. Jak się okazuje, ich historia nie była opowieścią o godzinach spędzonych na siłowni, ale bolesnym doświadczeniem z renomowanej kliniki w Miami. Cieszący się dobrą opinią lekarz z Florydy przeprowadził operację plastyczną, która dawała się modelce we znaki przez następne pół roku po zabiegu.  

Nieudane operacje plastyczne 

W sieci pełno jest przykładów nieudanych operacji plastycznych. Ingerencja we własny wygląd nie zawsze skutkuje pożądanymi efektami. Przekonała się o tym Shilpa Sethi, indyjska modelka, która swoim ciałem zarabia na Instagramie. Celebrytkę obserwuje aż 1,5 mln osób. Wielkie zainteresowanie zawdzięcza swojej figurze, która niewątpliwie zwraca na siebie uwagę. Biorąc pod uwagę, że większość udostępnianych przez nią zdjęć jest dość odważnych. 

Jako 20-latka Shilpa Sethi zdecydowała się na operację plastyczną, dzięki której jej pośladki miały powiększyć się kilkukrotnie. Po wielogodzinnych poszukiwaniach znalazła lekarza z Miami, który cieszył się rewelacyjną opinią. Niewiele myśląc, od razu zdecydowała się skorzystać z jego usług. Niestety szybko pożałowała swojej decyzji. 

  1. Polacy zdobyli pierwsze miejsce w Europie. Nie ma się czym chwalić, niepokojący wynik
  2. Synoptycy ostrzegają, lepiej przełożyć plany na weekend. Już jutro pogoda rozczaruje wielu Polaków
  3. Milionerzy: posłuchał widzów i popełnił wielki błąd. Stracił ogromne pieniądze przez banalne pytanie

Modelka nie mogła siadać przez pół roku 

Operacje plastyczne nie należą do tanich zabiegów, za swój Shilpa Sethi zapłaciła około 10 tys. dolarów. W efekcie otrzymała jedynie krzywe pośladki i uciążliwy ból nie tylko w operowanych wcześniej okolicach. Modelka miała problemy z oddychaniem, zarówno w dzień jak i w nocy. Wielokrotnie próbowała skontaktować się z lekarzem, który skutecznie unikał telefonów od niej. 

Po czasie okazało się, że dobre opinie w internecie zostały zwyczajnie kupione. Shilpa Sethi, dowiedziała się także, że kilka kobiet korzystających z usług feralnego lekarza, zmarło wskutek nieudanych operacji. Modelka musiała poddać się 3 operacjom naprawczym, na które przeznaczyła 60 tys. dolarów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

operacje plastyczne
instagram.com/ms.sethii/?hl=pl

Operacje plastyczne zawsze wiążą się z ryzykiem. 

operacje plastyczne
instagram.com/ms.sethii/?hl=pl

Modelka z Indii chciała powiększyć sobie pośladki. 

operacje plastyczne
instagram.com/ms.sethii/?hl=pl

W efekcie zamiast krągłej pupy otrzymała krzywe pośladki, na których nie mogła usiąść przez pół roku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny smród w bloku. Mieszkańcy wezwali policję
  2. Kolejny zakaz w Polsce może zostać przedłużony. Czekają na podpis premiera
  3. Borys Szyc nie wytrzymał. Ostro odpowiedział na film TVP, padły groźby
  4. Bokser znalazł sposób na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano
  5. 2-letnie dziecko zakażone koronawirusem. Matka opublikowała wpis, nie mieści się w głowie
  6. Częściowe zdjęcie obostrzeń i obowiązku noszenia maseczek? Wiemy kiedy, podano na konferencji resortu zdrowia

Źródło: fakt.pl 

 

Poprzedni artykułByły mąż płaci alimenty i doprowadza ją do łez. Wszystko przez tytuły przelewów
Następny artykułOliwia Bieniuk wspomina mamę. Słowa nastolatki wywołują morze łez, ”Chciałbym ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham”
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.