Operacje plastyczne zmieniły ją nie do poznania. Znana i szanowana aktorka zdecydowała się poeksperymentować z medycyną estetyczną. Teraz Meg Ryan nie przypomina dawnej siebie, co wytykają jej fani. Zobacz, jak się zmieniła w ciągu ostatnich lat. 

Temat operacji plastycznych wśród gwiazd zawsze wzbudza wielkie zainteresowanie wśród internautów. W polskim i zagranicznym show-biznesie nie brakuje celebrytów, którzy lubią pomagać swojej urodzie za pomocą skalpela, czy innych wypełniaczy. Nie jest inaczej w przypadku Meg Ryan, która zszokowała fanów swoją metamorfozą. Kultowa aktorka chciała, aby czas się dla niej zatrzymał, jednak efekt nie do końca był taki, jakiego się spodziewała.

Operacje plastyczne Meg Ryan

Meg Ryan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd kina lat 90. Jej role w produkcjach takich jak: Kiedy Harry poznał Sally, Francuski pocałunek czy Masz wiadomość ugruntowały jej pozycję w światowym show-biznesie. Od kilku lat 57-letnia aktorka regularnie poddaje się operacjom plastycznym, a także zabiegom medycyny estetycznej. Niestety efekt jest taki, że Meg Ryan nie przypomina samej siebie.

Jej twarz jest nieruchoma i napuchnięta, co wpływa także na jej karierę zawodową. Reżyserzy nie chcą obsadzać ją w filmach i serialach, ponieważ jej mimika jest bardzo ograniczona, a w zawodzie aktora to dość istotna kwestia. Jakie operacje zrobiła sobie Meg Ryan? Według ekspertów od chirurgii plastycznej Meg Ryan poprawiła sobie usta, nos, policzki – i to niejednokrotnie. Jak wam się podoba aktorka w nowym wydaniu, przesadziła? 

Operacje plastyczne gwiazd

Swego czasu operacje plastyczne były niemalże ulubionym zajęciem zagranicznych i polskich gwiazd. Kilka lat temu głośno było także o Renée Zellweger, która przesadziła z wypełniaczami. Słynna jest także metamorfoza sióstr Kardashian, które ingerowały nie tylko w piersi, ale również w pośladki. W polskim show-biznesie wciąż mało która celebrytka przyznaje się do ingerencji chirurgów jednak sa i takie, które otwarcie mówią o poprawianiu swojej urody. Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Siwiec, czy Doda bez skrępowania przyznały się do powiększenia piersi. O zabiegach medycyny estetycznej gwiazdy mówią już z większą chęcią np. Maja Sablewska, która nie wstydzi się przyznać, że używa botoksu. 

Zobacz, jak teraz wygląda Meg Ryan:

operacje plastyczne
wikipedia.org

Meg Ryan kiedyś.

operacje plastyczne
instagram.com/megryan

Gwiazda obecnie. 

operacje plastyczne
instagram.com/megryan

Aktorka nie stroni od operacji plastycznych, a także wypełniaczy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak gwiazdy miał wypadek! Swoje urodziny spędził o kulach
  2. Katarzyna Cichopek w obiektywie syna. Kreacja aktorki „M jak miłość” wywołała falę komentarzy
  3. Joanna Krupa o ujawnieniu ciąży Warnke na pokazie mody: „Nie pasowało mi to”
  4. Julio Iglesias ma nieślubnego syna! Testy DNA potwierdziły ojcostwo
  5. Ewa Farna pokazała synka! Artystka już wróciła do pracy i ruszyła w trasę koncertową
  6. Meghan Markle przyłapana przez paparazzi z synkiem. To, jak się z nim obchodzi, oburzyło matki na całym świecie
  7. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedzieliście o wszystkich, opadną wam szczęki
Poprzedni artykułSyn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego dostał angaż w hitowym serialu TVP. Kogo zagra?
Następny artykułPodróże za grosze – jak tanio udać się w podróż życia? 6 ważnych wskazówek
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.