Operacje plastyczne znanej aktorki zmieniły ją nie do poznania. Gwiazda nie znała umiaru. Na jej wygląd wpłynęła też choroba i uzależnienie. Dopiero po wielu latach zdała sobie sprawę, że oszpecono ją na jej własne życzenie. Jak dziś wygląda?

Operacje plastyczne Melanie Griffith to temat rzeka. Sama gwiazda powiedziała już na ten temat wiele. Karierę zaczęła w wieku zaledwie piętnastu lat i nie mogła pogodzić się, że na ekranie już nie wygląda tak jak kiedyś. Była żona Antonio Banderasa była w szoku, gdy dotarło do niej, co sobie zrobiła.

Operacje plastyczne aktorki

Melanie Griffith za wszelką cenę chciała walczyć z czasem i poddawała się kolejnym zabiegom i operacjom. Gwiazda Pracującej dziewczyny nie zdawała sobie sprawy, że działania chirurgów przynoszą efekt przeciwny do zamierzonego. Usilnie wierzyła, że każdy zabieg przybliża ją do idealnego wyglądu.

– Nie zdawałam sobie sprawy, jak źle to wygląda, dopóki ludzie nie zaczęli mówić Boże, co ona ze sobą zrobiła? To bardzo mnie raniło. Poszłam do innego lekarza, który zaczął odwracać efekty tego, co zrobił poprzedni. Mam nadzieję, że teraz już wyglądam bardziej normalnie — mówiła dla magazynu PORTER.

Dziś aktorka wychodzi z kryzysu, ale jeszcze niedawno jej twarz nie wyglądała najlepiej. Trudno w to uwierzyć, ale przekroczyła wszelkie granice. Kilka lat temu każde jej wyjście wiązało się z lawiną przykrych komentarzy. Co zrobiła sobie Melanie Griffith? 

Operacje plastyczne Melanie Griffith

Melanie Griffith przeszła ponad dwadzieścia zabiegów i operacji plastycznych. Co sobie zrobiła? Aktorka poprawiała sobie usta i pozbywała się zmarszczek, ale ma na koncie też dużo poważniejsze zmiany. Lekarze operowali jej nos i brzuch. Gdy zdała sobie sprawę, że wszystko zaszło za daleko, zaczęła odwracać szokujące zmiany. Nowy lekarz przywrócił jej bardziej naturalny wygląd. Dziś wygląda lepiej, ale wciąż walczy z uzależnieniem od operacji. W tamtym roku gwiazda pokazała zdjęcie z plastrem na nosie. Przyznała, że to powrót raka skóry, z którym musiała zmagać się już trzeci raz.

– Zabandażowana po kolejnej dermabrazji, to ostatni krok, aby pozbyć się komórek rakowych — pisała w mediach społecznościowych.

Przy okazji przestrzegała przed spędzaniem wielu godzin na słońcu, apelowała o używanie kremów z filtrem i odwiedzanie dermatologa. Metamorfoza w zachowaniu aktorki zmotywowała wiele osób do zdrowego podejścia w kwestii wyglądu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

operacje plastyczne
screen YouTube AwardsShowNetwork

Lata temu Melanie Griffith należała do najpiękniejszych kobiet Hollywood.

operacje plastyczne
screen YouTube Access

Gwiazda nie potrafiła poradzić sobie z upływem lat i poddawała się kolejnym operacjom.

operacje plastyczne
instagram.com/melaniegriffith

Dziś stara się wrócić do formy. Walczy o wygląd naturalnymi sposobami.

operacje plastyczne
instagram.com/melaniegriffith

Aktorka wygląda coraz lepiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest Janina Busk? Nowa prowadząca „The Voice Senior” jest bardzo intrygująca
  2. Mąż znęcał się nad Moniką Kwiatkowską. Aktorka „Barw Szczęścia” opowiedziała o swoim koszmarze
  3. Grażyna Torbicka to prawdziwa dama. Jej życie wydaje się być bajkowe
  4. Val Kilmer choruje na raka krtani. W gardle ma rurkę tracheotomijną
  5. Anna Kalczyńska pokazała córki. Gwiazda DDTVN pochwaliła się ślicznymi pociechami
Poprzedni artykułBeata Tadla schudła aż 30 kg po ciąży. Zdradziła, jak udało jej się osiągnąć upragnioną figurę
Następny artykułJak ubrać się do teatru latem? Modnie i stylowo
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.