Operacje plastyczne gwiazd nieustannie wzbudzają zainteresowanie mediów. Do poprawiania urody przyznaje się coraz więcej postaci z pierwszych stron gazet, a każda kolejna ingerencja chirurgiczna jest bacznie obserwowana przez prasę. Podobnie było w przypadku jednej z najsłynniejszych modelek lat dziewięćdziesiątych. Katie Prince zdecydowała się na kolejną metamorfozę, a jej najnowsze zdjęcia po zabiegu wzbudziły spore kontrowersje. Dlaczego?

Operacje plastyczne i korzystanie z zabiegów, które oferują kliniki medycyny estetycznej wciąż wzbudzają mnóstwo kontrowersji. Chociaż wiele gwiazd poddało się licznym zabiegom upiększającym, nie każda z nich ma w sobie tyle odwagi, by przyznać, że poprawiały urodę. Katie Prince, brytyjska modelka, niedawno poddała się szesnastej operacji plastycznej, co nie uszło uwadze mediów. Jak zmieniła się w ciągu ostatnich lat?

Katie Price przeszła szesnastą operację plastyczną

Brytyjskie media przyłapały Katie Price tuż po wyjściu z kliniki chirurgicznej. Modelka była opuchnięta, na jej twarzy można zauważyć wiele szwów, a także taśmy, które mają za zadanie podtrzymać skórę w odpowiednim miejscu. Tym razem Katie zdecydowała się na lifting twarzy, oczu i brwi. 

Według informacji podanych w The Sun, dzieci modelki z trudem rozpoznały własną mamę po zabiegu. Wszystko przez opuchniętą twarz i liczne szwy:

– Pięcioletnia Bunny i czteroletni Jett myśleli, że coś strasznego stało się z ich mamą, gdy była zalana krwią i mogli zobaczyć jej świeże blizny. Dzieci zalały się łzami, gdy próbowała im wyjaśnić, co się stało – możemy przeczytać w gazecie. 

Brytyjskie tabloidy oszacowały, że Katie Price wydała w sumie na wszystkie operacje plastyczne ponad 220 milionów złotych.

Operacje plastyczne gwiazd

Jedne kobiety z duma prezentują swoje zmarszczki i traktują je jako świadectwo upływającego czasu. Inne przedstawicielki płci pięknej chcą zawsze czuć się młodo i pięknie jak pragną, by ich skóra jak najdłużej utrzymała naturalny blask. Decydują się na ingerencję chirurga, żeby zachować młody wygląd na dłużej. Nie ma w tym nic złego — każdy ma prawo decydować o sobie i nie powinniśmy oceniać decyzji innych osób. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

operacje plastyczne
instagram.com @officialkatieprice

Katie Price zaczynała karierę w latach dziewięćdziesiątych.

operacje plastyczne
instagram.com @officialkatieprice

Od tamtego czasu modelka przeszła szesnaście operacji plastycznych.

operacje plastyczne
instagram.com @officialkatieprice

Niektórzy złośliwi sugerują, że jest uzależniona od zabiegów upiększających i operacji plastycznych.

katie price
instagram.com @officialkatieprice

Jak sądzicie, bardzo się zmieniła w ciągu ostatnich lat?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak wyglądał Jurek Owsiak w młodości? Prezes WOŚP pokazał zdjęcie sprzed 38 lat
  2. TVP wyemituje nowy program ”Wkręceni w randkę”. Prowadzącą została gwiazda TVN. Będzie hit?
  3. Arystokratyczne pochodzenie Beaty Tyszkiewicz sprawiało jej kłopoty. Nie chciano jej przyjąć do szkoły
  4. Najpiękniejsza dziewczynka świata skończyła 18 lat. Czy wciąż zachwyca urodą?
  5. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak

źródło: thesun.co.uk, plotek.pl

Poprzedni artykułStaruszka chciała ostatni raz zobaczyć swojego ukochanego kota. Ich spotkanie wzruszyło cały szpital
Następny artykułMagda Gessler zdradziła sekret swojej urody. Niektórzy będą zaskoczeni
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.